Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, oranžový
Kód: X4-DO397012-KLSúvisiaci tovar
Štítok chrbtový násuvný pre zakladače 48x153mm biely
Skladom
(77 BAL.)
€4,78 vrátane DPH
€3,89
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm VIVIDA čierny
Skladom
(83 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Leitz 180° 8cm tmavo modrý
Skladom
(12 KS)
€13,99 vrátane DPH
€11,37
Zakladač pákový Esselte celoplastový A4 MAXI 8cm čierny
Skladom
(68 KS)
€9,50 vrátane DPH
€7,72
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm sivý
Skladom
(71 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm fialový
Skladom
(27 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm Naturele pieskový
Skladom
(15 KS)
€8,61 vrátane DPH
€7
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm VIVIDA červený
Skladom
(24 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm fialový
Skladom
(10 KS)
€8,61 vrátane DPH
€7
Zakladač pákový Esselte celoplastový A4 MAXI 8cm červený
Skladom
(32 KS)
€9,50 vrátane DPH
€7,72
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm mätový
Skladom
(10 KS)
€8,61 vrátane DPH
€7
Zakladač pákový Esselte celoplastový A4 MAXI 8cm modrý
Skladom
(239 KS)
€9,50 vrátane DPH
€7,72
Zakladač pákový Esselte celoplastový A4 MAXI 8cm žltý
Skladom
(12 KS)
€9,50 vrátane DPH
€7,72
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm zelený
Skladom
(716 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm modrý
Skladom
(340 KS)
€8,61 vrátane DPH
€7
Podrobný popis
Zakladač formátu A4 s kvalitnou pákovou mechanikou, vyrobený z 2,1 mm hrubého kartónu s gramážou 1290 g/m². Potiahnutý ekologickou polypropylénovou fóliou (100 mic.) s textúrou podobnou plátnu. Vnútorná papierová podšívka. Vybavený chrbtovým krúžkom, vreckom s vymeniteľným chrbtovým štítkom a uzatváracím mechanizmom. Väčšie balenie 25 ks.Farba: oranžová
Šírka chrbta: 75 mm
Rozmery: 285 x 320 x 75 mm
Formát: A4
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zakladače/Šanóny pákové poloplastové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| EAN: | 5901498012184 |
| Značka: | DONAU |
| Formát: | A4 |
| Farba: | oranžová |
| Chrbát: | 7.5 cm |
| Materiál: | kartón |
| Mechanika: | páková |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Povrch: | fólia |
| Rozmery (š x v x h): | 285 x 320 x 75 mm |
| s celoplastovým laminovaním: | nie |
| so vzhľadom mramoru: | nie |
| so vzhľadom plátna: | áno |
| Produktový rad: | Donau Master |
| s chrbtovým krúžkom: | áno |
| s chrbtovým vreckom na štítok: | áno |
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A5/75 mm, modrý
Skladom
(188 KS)
€5,99 vrátane DPH
€4,87
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, fialový
Skladom
(905 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Zakladač pákový Herlitz Q.file 5cm ružový
Skladom
(28 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, svetlomodrý
Skladom
(810 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Zakladač pákový Herlitz Q.file 8cm modrý
Skladom
(640 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, čierny
Skladom
(948 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, hnedý
Skladom
(375 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Zakladač pákový Herlitz Q.file 8cm bordový
Skladom
(232 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, modrý
Skladom
(891 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Zakladač pákový Esselte Economy 7,5cm červený
Skladom
(761 KS)
€6,15 vrátane DPH
€5
Zakladač pákový Herlitz Q.file 5cm zelený
Skladom
(409 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový Esselte Economy 7,5cm fialový
Skladom
(114 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A5/75 mm, čierny
Skladom
(72 KS)
€5,99 vrátane DPH
€4,87
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, bordový
Skladom
(1361 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
