Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, fialový
Kód: X4-DO397023-KLSúvisiaci tovar
Štítok chrbtový násuvný pre zakladače 48x153mm biely
Skladom
(41 BAL.)
€4,78 vrátane DPH
€3,89
Zakladač pákový Leitz Active Cosy 8,2cm zamatová sivá
Skladom
(4 KS)
€21,49 vrátane DPH
€17,47
Zakladač pákový Esselte celoplastový Oblong 7,5cm modrý
Skladom
(7 KS)
€11,99 vrátane DPH
€9,75
Zakladač pákový Esselte celoplastový A4 MAXI 8cm biely
Skladom
(11 KS)
€9,84 vrátane DPH
€8
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm Solea modrý
Skladom
(85 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte celoplastový Oblong 7,5cm čierny
Skladom
(70 KS)
€11,99 vrátane DPH
€9,75
Zakladač pákový Esselte celoplastový A4 MAXI 8cm žltý
Skladom
(11 KS)
€9,50 vrátane DPH
€7,72
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm Solea červený
Skladom
(12 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm sivý
Skladom
(21 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm červený
Skladom
(17 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm VIVIDA červený
Skladom
(10 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm VIVIDA čierny
Skladom
(63 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte celoplastový A4 MAXI 8cm sivý
Skladom
(15 KS)
€9,50 vrátane DPH
€7,72
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm VIVIDA zelený
Skladom
(28 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm Naturele krémový
Skladom
(21 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm VIVIDA žltý
Skladom
(17 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Podrobný popis
Zakladač formátu A4 s kvalitnou pákovou mechanikou, vyrobený z 2,1 mm hrubého kartónu s gramážou 1290 g/m². Potiahnutý ekologickou polypropylénovou fóliou (100 mic.) s textúrou podobnou plátnu. Vnútorná papierová podšívka. Vybavený chrbtovým krúžkom, vreckom s vymeniteľným chrbtovým štítkom a uzatváracím mechanizmom. Väčšie balenie 25 ks.Farba: fialová
Šírka chrbta: 75 mm
Rozmery: 285 x 320 x 75 mm
Formát: A4
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zakladače/Šanóny pákové poloplastové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| EAN: | 5901498012276 |
| Značka: | DONAU |
| Formát: | A4 |
| Farba: | fialová |
| Chrbát: | 7.5 cm |
| Materiál: | kartón |
| Mechanika: | páková |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Povrch: | fólia |
| Rozmery (š x v x h): | 285 x 320 x 75 mm |
| Predajná jednotka: | 1 KS |
| s celoplastovým laminovaním: | nie |
| so vzhľadom mramoru: | nie |
| so vzhľadom plátna: | áno |
| Produktový rad: | Donau Master |
| s chrbtovým krúžkom: | áno |
| s chrbtovým vreckom na štítok: | áno |
Zakladač pákový Herlitz Q.file 5cm svetlozelený
Skladom
(23 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, tmavomodrý
Skladom
(1648 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový Herlitz Q.file 5cm tyrkysový
Skladom
(29 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový Herlitz maX.file A5 7,5cm na šírku čierny
Skladom
(23 KS)
€8 vrátane DPH
€6,50
Zakladač pákový Herlitz maX.file A5 7,5cm na výšku modrý
Skladom
(14 KS)
€8 vrátane DPH
€6,50
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, sivý
Skladom
(1716 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový Esselte Economy 7,5cm bordový
Skladom
(713 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový Herlitz Q.file 5cm oranžový
Skladom
(39 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový Herlitz maX.file A5 7,5cm na výšku čierny
Skladom
(12 KS)
€8 vrátane DPH
€6,50
Zakladač pákový Herlitz Q.file 8cm tyrkysový
Skladom
(313 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, svetlozelený
Skladom
(1613 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, tmavomodrý
Skladom
(1197 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový Esselte Economy 5cm čierny
Skladom
(1124 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, čierny
Skladom
(1859 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
