Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, červený
Kód: X4-DO397004-KLSúvisiaci tovar
Štítok chrbtový násuvný pre zakladače 48x153mm biely
Skladom
(41 BAL.)
€4,78 vrátane DPH
€3,89
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm VIVIDA žltý
Skladom
(169 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte celoplastový A4 MAXI 8cm žltý
Skladom
(11 KS)
€9,50 vrátane DPH
€7,72
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm oranžový
Skladom
(109 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm fialový
Skladom
(58 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm VIVIDA čierny
Skladom
(769 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte celoplastový A4 MAXI 8cm biely
Skladom
(14 KS)
€9,84 vrátane DPH
€8
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm červený
Skladom
(297 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Leitz Active Cosy 8,2cm zamatová sivá
Skladom
(4 KS)
€21,49 vrátane DPH
€17,47
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm tyrkysový
Skladom
(65 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm VIVIDA modrý
Skladom
(33 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm VIVIDA biely
Skladom
(353 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm červený
Skladom
(17 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Podrobný popis
Zakladač formátu A4 s kvalitnou pákovou mechanikou, vyrobený z 2,1 mm hrubého kartónu s gramážou 1290 g/m². Potiahnutý ekologickou polypropylénovou fóliou (100 mic.) s textúrou podobnou plátnu. Vnútorná papierová podšívka. Vybavený chrbtovým krúžkom, vreckom s vymeniteľným chrbtovým štítkom a uzatváracím mechanizmom. Väčšie balenie 25 ks.Farba: červená
Šírka chrbta: 75 mm
Rozmery: 285 x 320 x 75 mm
Formát: A4
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zakladače/Šanóny pákové poloplastové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| EAN: | 5901498012009 |
| Značka: | DONAU |
| Formát: | A4 |
| Farba: | červená |
| Chrbát: | 7.5 cm |
| Materiál: | kartón |
| Mechanika: | páková |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Povrch: | fólia |
| Rozmery (š x v x h): | 285 x 320 x 75 mm |
| Predajná jednotka: | 1 KS |
| s celoplastovým laminovaním: | nie |
| so vzhľadom mramoru: | nie |
| so vzhľadom plátna: | áno |
| Produktový rad: | Donau Master |
| s chrbtovým krúžkom: | áno |
| s chrbtovým vreckom na štítok: | áno |
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, hnedý
Skladom
(839 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový Herlitz maX.file A5 7,5cm na výšku červený
Skladom
(12 KS)
€8 vrátane DPH
€6,50
Zakladač pákový Herlitz Q.file 5cm modrý
Skladom
(247 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, zelený
Skladom
(534 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový Esselte Economy 7,5cm žltý
Skladom
(639 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, modrý
Skladom
(1537 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový Herlitz Q.file 8cm sivý
Skladom
(277 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, ružový
Skladom
(1560 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, zelený
Skladom
(1885 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, červený
Skladom
(1209 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový Herlitz maX.file A5 7,5cm na šírku modrý
Skladom
(12 KS)
€8 vrátane DPH
€6,50
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, sivý
Skladom
(1718 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový Esselte Economy 7,5cm červený
Skladom
(535 KS)
€6,15 vrátane DPH
€5
Zakladač pákový Herlitz Q.file 5cm hnedý
Skladom
(24 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový Esselte Economy 7,5cm biely
Skladom
(743 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
