Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, červený
Kód: X4-DO395004-KLSúvisiaci tovar
Štítok chrbtový násuvný pre zakladače 28x153mm biely
Skladom
(23 BAL.)
€4,29 vrátane DPH
€3,49
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm VIVIDA žltý
Skladom
(169 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Leitz 180° 5cm tmavomodrý
Skladom
(9 KS)
€13,99 vrátane DPH
€11,37
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm VIVIDA modrý
Skladom
(339 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Leitz 180° 5cm svetlozelený
Skladom
(16 KS)
€13,99 vrátane DPH
€11,37
Zakladač pákový Esselte celoplastový A4 MAXI 8cm červený
Skladom
(30 KS)
€9,50 vrátane DPH
€7,72
Zakladač pákový Leitz 180° 5cm svetlomodrý
Skladom
(4 KS)
€13,99 vrátane DPH
€11,37
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm zelený
Skladom
(19 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm biela
Skladom
(67 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Leitz Active Cosy 8,2cm teplá žltá
Skladom
(7 KS)
€21,49 vrátane DPH
€17,47
Zakladač pákový Esselte celoplastový Oblong 7,5cm modrý
Skladom
(7 KS)
€11,99 vrátane DPH
€9,75
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm oranžový
Skladom
(109 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Podrobný popis
Zakladač formátu A4 s kvalitnou pákovou mechanikou, vyrobený z 2,1 mm hrubého kartónu s gramážou 1290 g/m². Potiahnutý ekologickou polypropylénovou fóliou (100 mic.) s textúrou podobnou plátnu a vnútornou papierovou podšívkou. Vybavený chrbtovým krúžkom, vreckom s vymeniteľným obojstranným chrbtovým štítkom a uzatváracím pákovým mechanizmom. Väčšie balenie 25 ks.Farba: červená
Šírka chrbta: 50 mm
Rozmery: 285 x 320 x 50 mm
Formát: A4
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zakladače/Šanóny pákové poloplastové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| EAN: | 5901498011583 |
| Značka: | DONAU |
| Formát: | A4 |
| Farba: | červená |
| Chrbát: | 5 cm |
| Materiál: | kartón |
| Mechanika: | páková |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Povrch: | fólia |
| Rozmery (š x v x h): | 285 x 320 x 50 mm |
| Predajná jednotka: | 1 KS |
| s celoplastovým laminovaním: | nie |
| so vzhľadom mramoru: | nie |
| so vzhľadom plátna: | áno |
| Produktový rad: | Donau Master |
| s chrbtovým krúžkom: | áno |
| s chrbtovým vreckom na štítok: | áno |
Zakladač pákový Herlitz Q.file 5cm ružový
Skladom
(40 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový Esselte Economy 7,5cm fialový
Skladom
(546 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový Esselte Economy 5cm biely
Skladom
(931 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový Herlitz Q.file 8cm modrý
Skladom
(669 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový Esselte Economy 5cm červený
Skladom
(831 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový Herlitz Q.file 5cm bordový
Skladom
(546 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, červený
Skladom
(3300 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, ružový
Skladom
(865 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, ružový
Skladom
(1560 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, svetlomodrý
Skladom
(506 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový Herlitz Q.file 5cm biely
Skladom
(81 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový Esselte Economy 7,5cm modrý
Skladom
(1254 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, sivý
Skladom
(1718 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový Herlitz Q.file 8cm čierny
Skladom
(210 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, fialový
Skladom
(433 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
