Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, svetlomodrý
Kód: X4-DO395010-KLSúvisiaci tovar
Štítok chrbtový násuvný pre zakladače 28x153mm biely
Skladom
(23 BAL.)
€4,29 vrátane DPH
€3,49
Zakladač pákový Leitz Active Cosy 8,2cm teplá žltá
Skladom
(7 KS)
€21,49 vrátane DPH
€17,47
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm VIVIDA biely
Skladom
(353 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm VIVIDA čierny
Skladom
(63 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Leitz 180° 5cm tmavomodrý
Skladom
(9 KS)
€13,99 vrátane DPH
€11,37
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm VIVIDA žltý
Skladom
(17 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte celoplastový Oblong 7,5cm modrý
Skladom
(7 KS)
€11,99 vrátane DPH
€9,75
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm VIVIDA čierny
Skladom
(769 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm Solea červený
Skladom
(11 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Leitz 180° 8cm tmavo modrý
Skladom
(12 KS)
€13,99 vrátane DPH
€11,37
Zakladač pákový Leitz Active Cosy 8,2cm zamatová sivá
Skladom
(4 KS)
€21,49 vrátane DPH
€17,47
Podrobný popis
Zakladač formátu A4 s kvalitnou pákovou mechanikou, vyrobený z 2,1 mm hrubého kartónu s gramážou 1290 g/m². Potiahnutý ekologickou polypropylénovou fóliou (100 mic.) s textúrou podobnou plátnu a vnútornou papierovou podšívkou. Vybavený chrbtovým krúžkom, vreckom s vymeniteľným obojstranným chrbtovým štítkom a uzatváracím pákovým mechanizmom. Väčšie balenie 25 ks.Farba: svetlomodrá
Šírka chrbta: 50 mm
Rozmery: 285 x 320 x 50 mm
Formát: A4
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zakladače/Šanóny pákové poloplastové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| EAN: | 5901498011705 |
| Značka: | DONAU |
| Formát: | A4 |
| Farba: | svetlomodrá |
| Chrbát: | 5 cm |
| Materiál: | kartón |
| Mechanika: | páková |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Povrch: | fólia |
| Rozmery (š x v x h): | 285 x 320 x 50 mm |
| Predajná jednotka: | 1 KS |
| s celoplastovým laminovaním: | nie |
| so vzhľadom mramoru: | nie |
| so vzhľadom plátna: | áno |
| Produktový rad: | Donau Master |
| s chrbtovým krúžkom: | áno |
| s chrbtovým vreckom na štítok: | áno |
Zakladač pákový Herlitz maX.file A5 7,5cm na šírku čierny
Skladom
(23 KS)
€8 vrátane DPH
€6,50
Zakladač pákový Esselte Economy 5cm bordový
Skladom
(43 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, modrý
Skladom
(3775 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový Herlitz Q.file 5cm bordový
Skladom
(546 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, modrý
Skladom
(1537 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový Herlitz Q.file 8cm sivý
Skladom
(277 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, zelený
Skladom
(1885 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, biely
Skladom
(1507 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, tyrkysový
Skladom
(1083 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový Herlitz Q.file 8cm čierny
Skladom
(210 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A5/75 mm, žltý
Skladom
(19 KS)
€5,99 vrátane DPH
€4,87
Zakladač pákový Esselte Economy 5cm čierny
Skladom
(1163 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový Herlitz Q.file 5cm svetlomodrý
Skladom
(34 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, hnedý
Skladom
(839 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový Herlitz Q.file 8cm žltý
Skladom
(291 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
