Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, žltý
Kód: X4-DO397011-KLSúvisiaci tovar
Štítok chrbtový násuvný pre zakladače 48x153mm biely
Skladom
(41 BAL.)
€4,78 vrátane DPH
€3,89
Zakladač pákový Esselte celoplastový Oblong 7,5cm modrý
Skladom
(7 KS)
€11,99 vrátane DPH
€9,75
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm žltý
Skladom
(10 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm oranžový
Skladom
(15 KS)
€8,61 vrátane DPH
€7
Zakladač pákový Esselte celoplastový A4 MAXI 8cm biely
Skladom
(11 KS)
€9,84 vrátane DPH
€8
Zakladač pákový Esselte celoplastový A4 MAXI 8cm žltý
Skladom
(11 KS)
€9,50 vrátane DPH
€7,72
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm sivý
Skladom
(21 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm zelený
Skladom
(19 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm VIVIDA čierny
Skladom
(63 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte celoplastový A4 MAXI 8cm čierny
Skladom
(79 KS)
€9,50 vrátane DPH
€7,72
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm zelený
Skladom
(630 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm fialový
Skladom
(58 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm Solea modrý
Skladom
(30 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm VIVIDA červený
Skladom
(501 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm svetlomodrý
Skladom
(21 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Podrobný popis
Zakladač formátu A4 s kvalitnou pákovou mechanikou, vyrobený z 2,1 mm hrubého kartónu s gramážou 1290 g/m². Potiahnutý ekologickou polypropylénovou fóliou (100 mic.) s textúrou podobnou plátnu. Vnútorná papierová podšívka. Vybavený chrbtovým krúžkom, vreckom s vymeniteľným chrbtovým štítkom a uzatváracím mechanizmom. Väčšie balenie 25 ks.Farba: žltá
Šírka chrbta: 75 mm
Rozmery: 285 x 320 x 75 mm
Formát: A4
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zakladače/Šanóny pákové poloplastové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| EAN: | 5901498012153 |
| Značka: | DONAU |
| Formát: | A4 |
| Farba: | žltá |
| Chrbát: | 7.5 cm |
| Materiál: | kartón |
| Mechanika: | páková |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Povrch: | fólia |
| Rozmery (š x v x h): | 385 x 320 x 75 mm |
| Predajná jednotka: | 1 KS |
| s celoplastovým laminovaním: | nie |
| so vzhľadom mramoru: | nie |
| so vzhľadom plátna: | áno |
| Produktový rad: | Donau Master |
| s chrbtovým krúžkom: | áno |
| s chrbtovým vreckom na štítok: | áno |
Zakladač pákový Herlitz Q.file 5cm pastelový fialový
Skladom
(11 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, svetlozelený
Skladom
(864 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový Esselte Economy 5cm biely
Skladom
(931 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový Esselte Economy 7,5cm tyrkysový
Skladom
(415 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový Herlitz Q.file 8cm tyrkysový
Skladom
(313 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový Herlitz Q.file 8cm oranžový
Skladom
(342 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový Herlitz Q.file 5cm čierny
Skladom
(468 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, tmavomodrý
Skladom
(1197 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový Herlitz Q.file 5cm ružový
Skladom
(40 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, tyrkysový
Skladom
(1451 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A5/75 mm, čierny
Skladom
(51 KS)
€5,99 vrátane DPH
€4,87
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, hnedý
Skladom
(111 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový Herlitz Q.file 5cm zelený
Skladom
(367 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, biely
Skladom
(1507 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový Esselte Economy 7,5cm fialový
Skladom
(546 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
