Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A5/75 mm, čierny
Kód: X4-DO390501-KLSúvisiaci tovar
Štítok chrbtový násuvný pre zakladače 48x153mm biely
Skladom
(41 BAL.)
€4,78 vrátane DPH
€3,89
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm zelený
Skladom
(19 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm VIVIDA čierny
Skladom
(63 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm VIVIDA modrý
Skladom
(339 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm Solea broskyňový
Skladom
(65 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm VIVIDA zelený
Skladom
(28 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm VIVIDA žltý
Skladom
(169 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm ružový
Skladom
(79 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm tyrkysový
Skladom
(65 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm svetlomodrý
Skladom
(56 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm žltý
Skladom
(10 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Leitz 180° 8cm tmavo modrý
Skladom
(12 KS)
€13,99 vrátane DPH
€11,37
Podrobný popis
Zakladač formátu A5 s kvalitnou pákovou mechanikou, vyrobený z 2,1 mm hrubého kartónu s gramážou 1290 g/m². Potiahnutý ekologickou polypropylénovou fóliou (100 mic.) s textúrou podobnou plátnu a vnútornou papierovou podšívkou. Vybavený chrbtovým krúžkom, vreckom s vymeniteľným obojstranným chrbtovým štítkom a uzatváracím pákovým mechanizmom. Väčšie balenie 20 ks.Farba: čierna
Šírka chrbta: 75 mm
Rozmery: 225 x 235 x 75 mm
Formát: A5
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zakladače/Šanóny pákové poloplastové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.29 kg |
| EAN: | 5901498013310 |
| Značka: | DONAU |
| Formát: | A5 |
| Farba: | čierna |
| Chrbát: | 7.5 cm |
| Materiál: | kartón |
| Mechanika: | páková |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Povrch: | fólia |
| Rozmery (š x v x h): | 225 x 235 x 75 mm |
| Predajná jednotka: | 1 KS |
| s celoplastovým laminovaním: | nie |
| so vzhľadom mramoru: | nie |
| so vzhľadom plátna: | áno |
| Produktový rad: | Donau Master A5 |
| s chrbtovým krúžkom: | áno |
| s chrbtovým vreckom na štítok: | áno |
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, červený
Skladom
(1209 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, čierny
Skladom
(6869 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový Esselte Economy 5cm oranžový
Skladom
(30 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový Herlitz Q.file 8cm biely
Skladom
(422 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, fialový
Skladom
(433 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový Herlitz Q.file 8cm svetlozelený
Skladom
(248 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, svetlozelený
Skladom
(1638 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový Herlitz Q.file 8cm bordový
Skladom
(360 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový Esselte Economy 7,5cm biely
Skladom
(743 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový Herlitz maX.file A5 7,5cm na šírku červený
Skladom
(10 KS)
€8 vrátane DPH
€6,50
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, modrý
Skladom
(1537 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, tyrkysový
Skladom
(1083 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový Esselte Economy 5cm biely
Skladom
(931 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový Esselte Economy 7,5cm žltý
Skladom
(639 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, žltý
Skladom
(2527 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
