Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A5/75 mm, modrý
Kód: X4-DO390510-KLSúvisiaci tovar
Štítok chrbtový násuvný pre zakladače 48x153mm biely
Skladom
(59 BAL.)
€4,78 vrátane DPH
€3,89
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm VIVIDA červený
Skladom
(491 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm VIVIDA zelený
Skladom
(575 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte celoplastový A4 MAXI 8cm žltý
Skladom
(11 KS)
€9,50 vrátane DPH
€7,72
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm sivý
Skladom
(21 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm svetlomodrý
Skladom
(21 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm VIVIDA modrý
Skladom
(337 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte celoplastový A4 MAXI 8cm zelený
Skladom
(26 KS)
€9,50 vrátane DPH
€7,72
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm zelený
Skladom
(11 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte celoplastový Oblong 7,5cm modrý
Skladom
(7 KS)
€11,99 vrátane DPH
€9,75
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm Solea broskyňový
Skladom
(14 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte celoplastový A4 MAXI 8cm čierny
Skladom
(49 KS)
€9,50 vrátane DPH
€7,72
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm Naturele pieskový
Skladom
(18 KS)
€8,61 vrátane DPH
€7
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm červený
Skladom
(17 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm VIVIDA čierny
Skladom
(63 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Podrobný popis
Zakladač formátu A5 s kvalitnou pákovou mechanikou, vyrobený z 2,1 mm hrubého kartónu s gramážou 1290 g/m². Potiahnutý ekologickou polypropylénovou fóliou (100 mic.) s textúrou podobnou plátnu a vnútornou papierovou podšívkou. Vybavený chrbtovým krúžkom, vreckom s vymeniteľným obojstranným chrbtovým štítkom a uzatváracím pákovým mechanizmom. Väčšie balenie 20 ks.Farba: čierna
Šírka chrbta: 75 mm
Rozmery: 225 x 235 x 75 mm
Formát: A5
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zakladače/Šanóny pákové poloplastové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.29 kg |
| EAN: | 5901498013433 |
| Značka: | DONAU |
| Formát: | A5 |
| Farba: | modrá |
| Chrbát: | 7.5 cm |
| Materiál: | kartón |
| Mechanika: | páková |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Povrch: | fólia |
| Rozmery (š x v x h): | 225 x 235 x 75 mm |
| Predajná jednotka: | 1 KS |
| s celoplastovým laminovaním: | nie |
| so vzhľadom mramoru: | nie |
| so vzhľadom plátna: | áno |
| Produktový rad: | Donau Master A5 |
| s chrbtovým krúžkom: | áno |
| s chrbtovým vreckom na štítok: | áno |
Zakladač pákový Esselte Economy 7,5cm zelený
Skladom
(801 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový Esselte Economy 7,5cm biely
Skladom
(603 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, tmavomodrý
Skladom
(1150 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A5/75 mm, zelený
Skladom
(76 KS)
€5,99 vrátane DPH
€4,87
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, hnedý
Skladom
(786 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, tmavomodrý
Skladom
(1366 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový Herlitz Q.file 8cm bordový
Skladom
(318 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový Esselte Economy 7,5cm červený
Skladom
(482 KS)
€6,15 vrátane DPH
€5
Zakladač pákový Esselte Economy 5cm tyrkysový
Skladom
(30 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový Esselte Economy 5cm žltý
Skladom
(38 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, modrý
Skladom
(1405 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, červený
Skladom
(2775 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, hnedý
Skladom
(128 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový Esselte Economy 7,5cm sivý
Skladom
(425 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
