Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, ružový
Kód: X4-DO397030-KLSúvisiaci tovar
Štítok chrbtový násuvný pre zakladače 48x153mm biely
Skladom
(41 BAL.)
€4,78 vrátane DPH
€3,89
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm červený
Skladom
(297 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Leitz 180° 8cm tmavo modrý
Skladom
(12 KS)
€13,99 vrátane DPH
€11,37
Zakladač pákový Leitz 180° 5cm tmavomodrý
Skladom
(9 KS)
€13,99 vrátane DPH
€11,37
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm žltý
Skladom
(10 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm VIVIDA čierny
Skladom
(769 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm biela
Skladom
(67 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm Solea levanduľový
Skladom
(18 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm červený
Skladom
(17 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte celoplastový A4 MAXI 8cm biely
Skladom
(11 KS)
€9,84 vrátane DPH
€8
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm bordový
Skladom
(21 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm Naturele krémový
Skladom
(19 KS)
€8,61 vrátane DPH
€7
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm ružový
Skladom
(73 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm zelený
Skladom
(14 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Podrobný popis
Zakladač formátu A4 s kvalitnou pákovou mechanikou, vyrobený z 2,1 mm hrubého kartónu s gramážou 1290 g/m². Potiahnutý ekologickou polypropylénovou fóliou (100 mic.) s textúrou podobnou plátnu. Vnútorná papierová podšívka. Vybavený chrbtovým krúžkom, vreckom s vymeniteľným chrbtovým štítkom a uzatváracím mechanizmom. Väčšie balenie 25 ks.Farba: ružová
Šírka chrbta: 75 mm
Rozmery: 285 x 320 x 75 mm
Formát: A4
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zakladače/Šanóny pákové poloplastové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| EAN: | 5901498012337 |
| Značka: | DONAU |
| Formát: | A4 |
| Farba: | ružová |
| Chrbát: | 7.5 cm |
| Materiál: | kartón |
| Mechanika: | páková |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Povrch: | fólia |
| Rozmery (š x v x h): | 285 x 320 x 75 mm |
| Predajná jednotka: | 1 KS |
| s celoplastovým laminovaním: | nie |
| so vzhľadom mramoru: | nie |
| so vzhľadom plátna: | áno |
| Produktový rad: | Donau Master |
| s chrbtovým krúžkom: | áno |
| s chrbtovým vreckom na štítok: | áno |
Zakladač pákový Herlitz maX.file A3 7,5cm na výšku čierny
Skladom
(14 KS)
€14,49 vrátane DPH
€11,78
Zakladač pákový Herlitz maX.file A5 7,5cm na výšku čierny
Skladom
(12 KS)
€8 vrátane DPH
€6,50
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, sivý
Skladom
(1716 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, čierny
Skladom
(1859 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový Herlitz maX.file A5 7,5cm na šírku modrý
Skladom
(12 KS)
€8 vrátane DPH
€6,50
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, modrý
Skladom
(1487 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový Esselte Economy 7,5cm žltý
Skladom
(639 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový Esselte Economy 5cm bordový
Skladom
(43 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, žltý
Skladom
(851 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, svetlomodrý
Skladom
(1748 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový Herlitz Q.file 8cm bordový
Skladom
(340 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový Esselte Economy 5cm červený
Skladom
(831 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový Esselte Economy 7,5cm fialový
Skladom
(546 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A5/75 mm, žltý
Skladom
(19 KS)
€5,99 vrátane DPH
€4,87
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, oranžový
Skladom
(562 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
