Kopírovací papier Image VOLUME A4, 80g
Kód: X4-PA003100-KLSúvisiaci tovar
Fotopapier APLI A4 Everyday, 180g, 20 hárkov
Skladom
(8 BAL.)
€9,99 vrátane DPH
€8,12
Fotopapier APLI, A4 Everyday, 180g, 100 hárkov
Skladom
(25 BAL.)
€25,49 vrátane DPH
€20,72
Fotopapier APLI A4 Bright, 240g, 20 hárkov
Skladom
(6 BAL.)
€19,50 vrátane DPH
€15,85
Fotopapier APLI A4 Satin, 240g, 25 hárkov
Skladom
(1 BAL.)
€23,49 vrátane DPH
€19,10
Fotopapier APLI A4 Bright, 200g, 50 hárkov
Skladom
(2 BAL.)
€29,99 vrátane DPH
€24,38
Fotopapier APLI A4 Satin, 200g, 20 hárkov
Skladom
(5 BAL.)
€18,99 vrátane DPH
€15,44
Fotopapier APLI A4 matný,120g, 100 hárkov
Skladom
(20 BAL.)
€9,99 vrátane DPH
€8,12
Fotopapier APLI A4 matný, 170g, 20 hárkov
Skladom
(17 BAL.)
€10,49 vrátane DPH
€8,53
Fotopapier APLI A4 Best Price lesklý, 140g, 100 hárkov
Skladom
(6 BAL.)
€21,49 vrátane DPH
€17,47
Fotopapier Q-CONNECT vysoký lesk, 260 g, 20 hárkov
Skladom
(21 BAL.)
€20,49 vrátane DPH
€16,66
Fotopapier 10x15cm APLI Everyday, 180g, 20 hárkov
Skladom
(15 BAL.)
€6,79 vrátane DPH
€5,52
Fotopapier Q-CONNECT vysoký lesk, 180 g, 20 hárkov
Skladom
(183 BAL.)
€10,49 vrátane DPH
€8,53
Fotopapier 10x15cm APLI Bright, 240g, 20 hárkov
Skladom
(6 BAL.)
€17,99 vrátane DPH
€14,63
Podrobný popis
Kopírovací biely papier vhodný pre vysokokapacitnú tlač a kopírovanie. Ideálny pre protreby internej komunikácie.Image, Volume, biela, Kopírovací papier, bezdrevný ECF, 80g/m2, 210mm x 297mm, A4, ÚD, v balíku 500 hárkov
Belosť CIE (%) - 146
Kľúčové prednosti produktu
Garantovaná kvalita pre čiernobielu atramentovú a laserovú tlač
Drevo použité na výrobu papierov pochádza z lesov so systematicky riadeným lesným hospodárstvom
Aplikácie:
Špeciálny produkt pre potreby internej komunikácie, reporty, obežníky, vhodný pre vysokokapacitnú tlač a kopírovanie.
Tlač a transformácia:
Čiernobiela inkjetová tlač, laserová tlač a kopírovanie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kopírovací papier biely |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 3597320388149 |
| Značka: | Image |
| Formát: | A4 |
| Belosť: | CIE 146 |
| Drsnosť: | 220 ml/ min. |
| Druh tlače: | multifunkčná |
| Gramáž: | 80 g/m2 |
| Hrúbka: | 105 μm |
| Množstvo v balení: | 500 HAR. |
| Opacita - nepriehľadnosť: | 92 % |
| Počet hárkov v balení: | 500 hárkov |
| Farba papiera: | biely |
| Zaradený do programu Stromy pre život: | nie |
Kopírovací papier Data Copy Everyday A4, 80g
Skladom
(1401 BAL.)
€7,79 vrátane DPH
€6,33
Kopírovací papier IQ economy+ A4, 80g
Skladom
(5891 BAL.)
€5,99 vrátane DPH
€4,87
Kopírovací papier HP Office Paper A4, 80g
Skladom
(716 BAL.)
€8 vrátane DPH
€6,50
Kopírovací papier Officeo COPY A4, 80g
Skladom
(6644 BAL.)
€6,79 vrátane DPH
€5,52
Kopírovací papier image BUSINESS A4, 80g
Skladom
(22 BAL.)
€8,49 vrátane DPH
€6,90
Kopírovací papier HP Copy Paper A4, 80g
Skladom
(4098 BAL.)
€7,49 vrátane DPH
€6,09
Kopírovací papier IQ premium A4, 120g, 250 hárkov
Skladom
(183 BAL.)
€8,29 vrátane DPH
€6,74
Kopírovací papier Officeo Business A4, 80g
Skladom
(1516 BAL.)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Kopírovací papier image IMPACT A4, 80g
Skladom
(60 BAL.)
€9,79 vrátane DPH
€7,96
Kopírovací papier Data Copy Everyday A3, 80g
Skladom
(24 BAL.)
€19,50 vrátane DPH
€15,85
Kopírovací papier IQ premium A3, 80g
Skladom
(10 BAL.)
€19,50 vrátane DPH
€15,85
Kopírovací papier Canon Yellow Label A4, 80g
Skladom
(1046 BAL.)
€8,29 vrátane DPH
€6,74
Kopírovací papier Xerox PREMIER A4, 80g
Skladom
(337 BAL.)
€6,99 vrátane DPH
€5,68
Kopírovací papier NAREZANÝ na formát A5, 80g
Skladom
(597 BAL.)
€4,49 vrátane DPH
€3,65
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
