Kopírovací papier NAREZANÝ na formát A5, 80g
Kód: X4-PA001017-KLSúvisiaci tovar
Fotopapier APLI A4 Satin, 240g, 25 hárkov
Skladom
(1 BAL.)
€23,49 vrátane DPH
€19,10
Fotopapier APLI A4 matný,120g, 100 hárkov
Skladom
(20 BAL.)
€9,99 vrátane DPH
€8,12
Fotopapier APLI, A4 Everyday, 180g, 100 hárkov
Skladom
(25 BAL.)
€25,49 vrátane DPH
€20,72
Fotopapier Q-CONNECT vysoký lesk, 260 g, 20 hárkov
Skladom
(21 BAL.)
€20,49 vrátane DPH
€16,66
Fotopapier APLI A4 Best Price lesklý, 140g, 100 hárkov
Skladom
(6 BAL.)
€21,49 vrátane DPH
€17,47
Fotopapier 10x15cm APLI Everyday, 180g, 20 hárkov
Skladom
(15 BAL.)
€6,79 vrátane DPH
€5,52
Fotopapier APLI A4 Bright, 240g, 20 hárkov
Skladom
(6 BAL.)
€19,50 vrátane DPH
€15,85
Fotopapier Q-CONNECT vysoký lesk, 180 g, 20 hárkov
Skladom
(183 BAL.)
€10,49 vrátane DPH
€8,53
Fotopapier APLI A4 Bright, 200g, 50 hárkov
Skladom
(2 BAL.)
€29,99 vrátane DPH
€24,38
Fotopapier APLI A4 matný, 170g, 20 hárkov
Skladom
(17 BAL.)
€10,49 vrátane DPH
€8,53
Fotopapier APLI A4 Everyday, 180g, 20 hárkov
Skladom
(8 BAL.)
€9,99 vrátane DPH
€8,12
Fotopapier 10x15cm APLI Bright, 240g, 20 hárkov
Skladom
(6 BAL.)
€17,99 vrátane DPH
€14,63
Fotopapier APLI A4 Satin, 200g, 20 hárkov
Skladom
(5 BAL.)
€18,99 vrátane DPH
€15,44
Podrobný popis
Ideálna voľba všade tam, kde je úspora nákladov najdôležitejším faktorom, ale napriek tomu sa dbá na značku a kvalitu vybraného produktu. Technické parametre: belosť CIE 146, opacita (nepriehľadnosť) 90%, drsnosť 200 ml/min., hrúbka 104 mic.Formát: A5
Gramáž: 80 g
Farba: biela
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kopírovací papier biely |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.26 kg |
| EAN: | 8588006998214 |
| Značka: | Mondi |
| Formát: | A5 |
| Belosť: | CIE 146 |
| Drsnosť: | 200 ml/ min. |
| Druh tlače: | čiernobiela |
| Gramáž: | 80 g/m2 |
| Hrúbka: | 104 μm |
| Množstvo v balení: | 500 HAR. |
| Opacita - nepriehľadnosť: | 90 % |
| Počet hárkov v balení: | 500 hárkov |
| Farba papiera: | biely |
| Zaradený do programu Stromy pre život: | nie |
Papier
Kopírovací papier euroBASIC A4, 80g
Skladom
(16564 BAL.)
€5,79 vrátane DPH
€4,71
Kopírovací papier Xerox PREMIER A4, 80g
Skladom
(337 BAL.)
€6,99 vrátane DPH
€5,68
Kopírovací papier IQ premium A4, 160g
Skladom
(184 BAL.)
€10,98 vrátane DPH
€8,93
Kopírovací papier A4 80g Bluering POWER
Nie je možné objednať
€6,94 vrátane DPH
€5,64
Kopírovací papier A4 80 g vhodný do akejkoľvek tlačiarne. 500 hárkov v balíku.
Kopírovací papier Data Copy Everyday A3, 80g
Skladom
(24 BAL.)
€19,50 vrátane DPH
€15,85
Kopírovací papier image IMPACT A4, 80g
Skladom
(60 BAL.)
€9,79 vrátane DPH
€7,96
Kopírovací papier HP Office Paper A4, 80g
Skladom
(716 BAL.)
€8 vrátane DPH
€6,50
Papier
Kopírovací papier euroBASIC A3, 80g
Skladom
(187 BAL.)
€12,99 vrátane DPH
€10,56
Kopírovací papier HP Premium Paper A4, 80g
Skladom
(217 BAL.)
€8,49 vrátane DPH
€6,90
Kopírovací papier Officeo COPY A4, 80g
Skladom
(6644 BAL.)
€6,79 vrátane DPH
€5,52
Kopírovací papier Data Copy Everyday A4, 80g
Skladom
(1401 BAL.)
€7,79 vrátane DPH
€6,33
Kopírovací papier IQ premium A4, 120g, 250 hárkov
Skladom
(183 BAL.)
€8,29 vrátane DPH
€6,74
Kopírovací papier Xerox Business A4, 80g
Skladom
(127 BAL.)
€7,49 vrátane DPH
€6,09
Kopírovací papier Image VOLUME A4, 80g
Skladom
(689 BAL.)
€6,79 vrátane DPH
€5,52
Kopírovací papier Data Copy Everyday A4, 80g Non stop box 2500 hárkov
Skladom
(103 KRT.)
€39,50 vrátane DPH
€32,11
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
