Kopírovací papier Officeo Business A4, 80g
Kód: X4-OD453826-KLSúvisiaci tovar
Fotopapier APLI A4 Bright, 200g, 50 hárkov
Skladom
(2 BAL.)
€29,99 vrátane DPH
€24,38
Fotopapier APLI A4 Satin, 200g, 20 hárkov
Skladom
(5 BAL.)
€18,99 vrátane DPH
€15,44
Fotopapier APLI A4 Everyday, 180g, 20 hárkov
Skladom
(8 BAL.)
€9,99 vrátane DPH
€8,12
Fotopapier APLI A4 Best Price lesklý, 140g, 100 hárkov
Skladom
(6 BAL.)
€21,49 vrátane DPH
€17,47
Fotopapier APLI A4 Bright, 240g, 20 hárkov
Skladom
(6 BAL.)
€19,50 vrátane DPH
€15,85
Fotopapier 10x15cm APLI Bright, 240g, 20 hárkov
Skladom
(6 BAL.)
€17,99 vrátane DPH
€14,63
Fotopapier Q-CONNECT vysoký lesk, 180 g, 20 hárkov
Skladom
(183 BAL.)
€10,49 vrátane DPH
€8,53
Fotopapier APLI, A4 Everyday, 180g, 100 hárkov
Skladom
(25 BAL.)
€25,49 vrátane DPH
€20,72
Fotopapier Q-CONNECT vysoký lesk, 260 g, 20 hárkov
Skladom
(21 BAL.)
€20,49 vrátane DPH
€16,66
Fotopapier APLI A4 matný,120g, 100 hárkov
Skladom
(20 BAL.)
€9,99 vrátane DPH
€8,12
Fotopapier APLI A4 Satin, 240g, 25 hárkov
Skladom
(1 BAL.)
€23,49 vrátane DPH
€19,10
Fotopapier 10x15cm APLI Everyday, 180g, 20 hárkov
Skladom
(15 BAL.)
€6,79 vrátane DPH
€5,52
Fotopapier APLI A4 matný, 170g, 20 hárkov
Skladom
(17 BAL.)
€10,49 vrátane DPH
€8,53
Podrobný popis
Kopírovací papier na čiernobielu aj farebnú veľkoobjemovú tlač. Belosť CIE 161. Hrúbka 80g/m2. Formát A4. Balenie 500 hárkov. Farba biela.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kopírovací papier biely |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 5901657018477 |
| Značka: | Officeo |
| Formát: | A4 |
| Belosť: | CIE 161 |
| Drsnosť: | 180 ml/ min. |
| Druh tlače: | farebná |
| Gramáž: | 80 g/m2 |
| Hrúbka: | 110 μm |
| Množstvo v balení: | 500 HAR. |
| Opacita - nepriehľadnosť: | 93 % |
| Počet hárkov v balení: | 500 hárkov |
| Farba papiera: | biely |
| Zaradený do programu Stromy pre život: | áno |
Papier
Kopírovací papier euroBASIC A3, 80g
Skladom
(187 BAL.)
€12,99 vrátane DPH
€10,56
Kopírovací papier Image VOLUME A4, 80g
Skladom
(689 BAL.)
€6,79 vrátane DPH
€5,52
Kopírovací papier Canon Yellow Label A4, 80g
Skladom
(1046 BAL.)
€8,29 vrátane DPH
€6,74
Kopírovací papier image IMPACT A4, 80g
Skladom
(60 BAL.)
€9,79 vrátane DPH
€7,96
Kopírovací papier Data Copy Everyday A4, 80g
Skladom
(1401 BAL.)
€7,79 vrátane DPH
€6,33
Papier
Kopírovací papier Q-Connect A3, 80g
Skladom
(195 BAL.)
€12,99 vrátane DPH
€10,56
Kopírovací papier A4 80g Bluering POWER
Nie je možné objednať
€6,94 vrátane DPH
€5,64
Kopírovací papier A4 80 g vhodný do akejkoľvek tlačiarne. 500 hárkov v balíku.
Kopírovací papier IQ premium A4, 120g, 250 hárkov
Skladom
(183 BAL.)
€8,29 vrátane DPH
€6,74
Kopírovací papier Data Copy Everyday A4, 80g Non stop box 2500 hárkov
Skladom
(103 KRT.)
€39,50 vrátane DPH
€32,11
Kopírovací papier Xerox Performer A4, 80g
Skladom
(292 BAL.)
€6,79 vrátane DPH
€5,52
Kopírovací papier HP Premium Paper A4, 80g
Skladom
(217 BAL.)
€8,49 vrátane DPH
€6,90
Kopírovací papier Xerox Business A4, 80g
Skladom
(127 BAL.)
€7,49 vrátane DPH
€6,09
Kopírovací papier IQ premium A3, 80g
Skladom
(10 BAL.)
€19,50 vrátane DPH
€15,85
Kopírovací papier IQ economy+ A4, 80g
Skladom
(5891 BAL.)
€5,99 vrátane DPH
€4,87
Kopírovací papier IQ premium A4, 160g
Skladom
(184 BAL.)
€10,98 vrátane DPH
€8,93
Kopírovací papier Xerox PREMIER A4, 80g
Skladom
(337 BAL.)
€6,99 vrátane DPH
€5,68
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
