Kopírovací papier Data Copy Everyday A3, 80g
Kód: X4-PA002110-KLSúvisiaci tovar
Fotopapier APLI, A4 Everyday, 180g, 100 hárkov
Skladom
(25 BAL.)
€25,49 vrátane DPH
€20,72
Fotopapier APLI A4 Satin, 200g, 20 hárkov
Skladom
(5 BAL.)
€18,99 vrátane DPH
€15,44
Fotopapier 10x15cm APLI Everyday, 180g, 20 hárkov
Skladom
(15 BAL.)
€6,79 vrátane DPH
€5,52
Fotopapier Q-CONNECT vysoký lesk, 260 g, 20 hárkov
Skladom
(21 BAL.)
€20,49 vrátane DPH
€16,66
Fotopapier APLI A4 Satin, 240g, 25 hárkov
Skladom
(1 BAL.)
€23,49 vrátane DPH
€19,10
Fotopapier 10x15cm APLI Bright, 240g, 20 hárkov
Skladom
(6 BAL.)
€17,99 vrátane DPH
€14,63
Fotopapier APLI A4 Bright, 200g, 50 hárkov
Skladom
(2 BAL.)
€29,99 vrátane DPH
€24,38
Fotopapier APLI A4 Best Price lesklý, 140g, 100 hárkov
Skladom
(6 BAL.)
€21,49 vrátane DPH
€17,47
Fotopapier APLI A4 Everyday, 180g, 20 hárkov
Skladom
(8 BAL.)
€9,99 vrátane DPH
€8,12
Fotopapier APLI A4 Bright, 240g, 20 hárkov
Skladom
(6 BAL.)
€19,50 vrátane DPH
€15,85
Fotopapier APLI A4 matný, 170g, 20 hárkov
Skladom
(17 BAL.)
€10,49 vrátane DPH
€8,53
Fotopapier Q-CONNECT vysoký lesk, 180 g, 20 hárkov
Skladom
(183 BAL.)
€10,49 vrátane DPH
€8,53
Fotopapier APLI A4 matný,120g, 100 hárkov
Skladom
(20 BAL.)
€9,99 vrátane DPH
€8,12
Podrobný popis
Vysoká kvalita a príjemná belosť predurčujú tento papier na použitie v laserových, kopírovacích a atramentových čiernobielych tlačiarňach. Myslite na seba a uľahčite si život v kancelárii. Rozlúčte sa s bolesťami rúk. Papier formátu A4 je dodávaný v praktickom balení Grab-a-Go™ s mäkkou rukoväťou, ktorá sa nezarezáva do ruky, keď s papierom kľučkujete v kancelárii. Vaše ruky vám budú vďačné. Formát A3. Gramáž 80g.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kopírovací papier biely |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5 kg |
| EAN: | 3597320176333 |
| Značka: | Data copy |
| Formát: | A3 |
| Belosť: | CIE 170 |
| Drsnosť: | 150 ml/ min. |
| Druh tlače: | čiernobiela |
| Gramáž: | 80 g/m2 |
| Hrúbka: | 105 μm |
| Množstvo v balení: | 500 HAR. |
| Opacita - nepriehľadnosť: | 95 % |
| Počet hárkov v balení: | 500 hárkov |
| Farba papiera: | biely |
| Zaradený do programu Stromy pre život: | áno |
Papier
Kopírovací papier Q-Connect A3, 80g
Skladom
(195 BAL.)
€12,99 vrátane DPH
€10,56
Kopírovací papier A4 80g Bluering POWER
Nie je možné objednať
€6,94 vrátane DPH
€5,64
Kopírovací papier A4 80 g vhodný do akejkoľvek tlačiarne. 500 hárkov v balíku.
Kopírovací papier HP Office Paper A4, 80g
Skladom
(716 BAL.)
€8 vrátane DPH
€6,50
Kopírovací papier Canon Yellow Label A4, 80g
Skladom
(1046 BAL.)
€8,29 vrátane DPH
€6,74
Papier
Kopírovací papier euroBASIC A4, 80g
Skladom
(16564 BAL.)
€5,79 vrátane DPH
€4,71
Kopírovací papier HP Premium Paper A4, 80g
Skladom
(217 BAL.)
€8,49 vrátane DPH
€6,90
Kopírovací papier IQ premium A4, 160g
Skladom
(184 BAL.)
€10,98 vrátane DPH
€8,93
Kopírovací papier Image VOLUME A4, 80g
Skladom
(689 BAL.)
€6,79 vrátane DPH
€5,52
Kopírovací papier IQ premium A4, 120g, 250 hárkov
Skladom
(183 BAL.)
€8,29 vrátane DPH
€6,74
Kopírovací papier HP Copy Paper A4, 80g
Skladom
(4098 BAL.)
€7,49 vrátane DPH
€6,09
Kopírovací papier Officeo COPY A3, 80g
Skladom
(1229 BAL.)
€11,99 vrátane DPH
€9,75
Kopírovací papier Officeo COPY A4, 80g
Skladom
(6644 BAL.)
€6,79 vrátane DPH
€5,52
Kopírovací papier Data Copy Everyday A4, 80g Non stop box 2500 hárkov
Skladom
(103 KRT.)
€39,50 vrátane DPH
€32,11
Kopírovací papier image BUSINESS A4, 80g
Skladom
(22 BAL.)
€8,49 vrátane DPH
€6,90
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
