Kopírovací papier IQ premium A3, 80g
Kód: X4-PA001056-KLSúvisiaci tovar
Fotopapier APLI A4 Best Price lesklý, 140g, 100 hárkov
Skladom
(6 BAL.)
€21,49 vrátane DPH
€17,47
Fotopapier APLI A4 Bright, 240g, 20 hárkov
Skladom
(6 BAL.)
€19,50 vrátane DPH
€15,85
Fotopapier APLI A4 Satin, 240g, 25 hárkov
Skladom
(1 BAL.)
€23,49 vrátane DPH
€19,10
Fotopapier 10x15cm APLI Everyday, 180g, 20 hárkov
Skladom
(15 BAL.)
€6,79 vrátane DPH
€5,52
Fotopapier APLI A4 Bright, 200g, 50 hárkov
Skladom
(2 BAL.)
€29,99 vrátane DPH
€24,38
Fotopapier APLI A4 Everyday, 180g, 20 hárkov
Skladom
(8 BAL.)
€9,99 vrátane DPH
€8,12
Fotopapier APLI A4 matný, 170g, 20 hárkov
Skladom
(17 BAL.)
€10,49 vrátane DPH
€8,53
Fotopapier APLI, A4 Everyday, 180g, 100 hárkov
Skladom
(25 BAL.)
€25,49 vrátane DPH
€20,72
Fotopapier Q-CONNECT vysoký lesk, 180 g, 20 hárkov
Skladom
(183 BAL.)
€10,49 vrátane DPH
€8,53
Fotopapier 10x15cm APLI Bright, 240g, 20 hárkov
Skladom
(6 BAL.)
€17,99 vrátane DPH
€14,63
Fotopapier APLI A4 Satin, 200g, 20 hárkov
Skladom
(5 BAL.)
€18,99 vrátane DPH
€15,44
Fotopapier APLI A4 matný,120g, 100 hárkov
Skladom
(20 BAL.)
€9,99 vrátane DPH
€8,12
Fotopapier Q-CONNECT vysoký lesk, 260 g, 20 hárkov
Skladom
(21 BAL.)
€20,49 vrátane DPH
€16,66
Podrobný popis
Vďaka vysokej stabilite, dosiahnutej technológiou Triotec, je tento papier vhodný predovšetkým na použitie v atramentových a laserových tlačiarňach, kopírovacích strojoch a faxových zariadeniach na normálny papier. Kvalitné uzatváracie priehľadné balenie chráni IQ premium triotec až do posledného listu. Technické parametre: belosť CIE 166, opacita (nepriehľadnosť) 91,5 %, drsnosť 200 ml/min., hrúbka 111 mic.Formát: A3
Gramáž: 80 g
Farba: biela
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kopírovací papier biely |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5.02 kg |
| EAN: | 9003974420332 |
| Značka: | IQ |
| Formát: | A3 |
| Belosť: | CIE 170 |
| Drsnosť: | 150 ± 50 ml/ min. |
| Druh tlače: | farebná |
| Gramáž: | 80 g/m2 |
| Hrúbka: | 111 μm |
| Množstvo v balení: | 500 HAR. |
| Opacita - nepriehľadnosť: | 91.5 % |
| Počet hárkov v balení: | 500 hárkov |
| Farba papiera: | biely |
| Zaradený do programu Stromy pre život: | nie |
Kopírovací papier IQ economy+ A4, 80g
Skladom
(5891 BAL.)
€5,99 vrátane DPH
€4,87
Kopírovací papier Officeo COPY A4, 80g
Skladom
(6644 BAL.)
€6,79 vrátane DPH
€5,52
Kopírovací papier Xerox PREMIER A4, 80g
Skladom
(337 BAL.)
€6,99 vrátane DPH
€5,68
Kopírovací papier Image VOLUME A4, 80g
Skladom
(689 BAL.)
€6,79 vrátane DPH
€5,52
Kopírovací papier Officeo Business A4, 80g
Skladom
(1516 BAL.)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Papier
Kopírovací papier euroBASIC A4, 80g
Skladom
(16564 BAL.)
€5,79 vrátane DPH
€4,71
Kopírovací papier Data Copy Everyday A3, 80g
Skladom
(24 BAL.)
€19,50 vrátane DPH
€15,85
Kopírovací papier Xerox Performer A4, 80g
Skladom
(292 BAL.)
€6,79 vrátane DPH
€5,52
Kopírovací papier HP Office Paper A4, 80g
Skladom
(716 BAL.)
€8 vrátane DPH
€6,50
Kopírovací papier image BUSINESS A4, 80g
Skladom
(22 BAL.)
€8,49 vrátane DPH
€6,90
Kopírovací papier Data Copy Everyday A4, 80g Non stop box 2500 hárkov
Skladom
(103 KRT.)
€39,50 vrátane DPH
€32,11
Kopírovací papier image IMPACT A4, 80g
Skladom
(60 BAL.)
€9,79 vrátane DPH
€7,96
Papier
Kopírovací papier euroBASIC A3, 80g
Skladom
(187 BAL.)
€12,99 vrátane DPH
€10,56
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
