Kopírovací papier euroBASIC A4, 80g
Kód: X4-PA003010-KLSúvisiaci tovar
Fotopapier Q-CONNECT vysoký lesk, 260 g, 20 hárkov
Skladom
(43 BAL.)
€20,49 vrátane DPH
€16,66
Fotopapier APLI A4 Bright, 200g, 50 hárkov
Skladom
(3 BAL.)
€29,99 vrátane DPH
€24,38
Fotopapier APLI A4 Bright, 280g, 25 hárkov
Skladom
(14 BAL.)
€23,49 vrátane DPH
€19,10
Fotopapier APLI A4 matný,120g, 100 hárkov
Skladom
(15 BAL.)
€9,99 vrátane DPH
€8,12
Fotopapier APLI A4 Bright, 240g, 20 hárkov
Skladom
(7 BAL.)
€19,50 vrátane DPH
€15,85
Fotopapier APLI A4 Satin, 200g, 20 hárkov
Skladom
(4 BAL.)
€18,49 vrátane DPH
€15,03
Fotopapier APLI A4 Everyday, 180g, 20 hárkov
Skladom
(9 BAL.)
€9,99 vrátane DPH
€8,12
Fotopapier APLI A4 Satin, 240g, 25 hárkov
Skladom
(2 BAL.)
€23,49 vrátane DPH
€19,10
Fotopapier APLI A4 Best Price lesklý, 140g, 100 hárkov
Skladom
(15 BAL.)
€21,49 vrátane DPH
€17,47
Fotopapier APLI, A4 Everyday, 180g, 100 hárkov
Skladom
(12 BAL.)
€25,49 vrátane DPH
€20,72
Fotopapier 10x15cm APLI Bright, 240g, 20 hárkov
Skladom
(4 BAL.)
€17,99 vrátane DPH
€14,63
Fotopapier Q-CONNECT vysoký lesk, 180 g, 20 hárkov
Skladom
(113 BAL.)
€10,98 vrátane DPH
€8,93
Podrobný popis
Kvalitný kancelársky papier vhodný na každodenné použitie v kancelárii do laserových tlačiarní, kopíriek a čiernobielych atramentových tlačiarní. 200 bal./paleta.Technické parametre: belosť CIE 146, opacita (nepriehľadnosť) 90%, drsnosť 200 ml/min., hrúbka 104 mic.Formát: A4
Gramáž: 80 g
Farba: biela
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kopírovací papier biely |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.52 kg |
| EAN: | 9002307004058 |
| Značka: | euroBASIC |
| Formát: | A4 |
| Belosť: | CIE 146 |
| Drsnosť: | 200 ± 50 ml/ min. |
| Druh tlače: | čiernobiela |
| Gramáž: | 80 g/m2 |
| Hrúbka: | 106 μm |
| Opacita - nepriehľadnosť: | 90 % |
| Počet hárkov v balení: | 500 hárkov |
| Predajná jednotka: | 500 HAR. |
| Farba papiera: | biely |
| Zaradený do programu Stromy pre život: | nie |
Kopírovací papier image BUSINESS A4, 80g
Skladom
(21 BAL.)
€8,49 vrátane DPH
€6,90
Kopírovací papier NAREZANÝ na formát A5, 80g
Skladom
(985 BAL.)
€4,49 vrátane DPH
€3,65
Kopírovací papier HP Premium Paper A4, 80g
Skladom
(188 BAL.)
€8,49 vrátane DPH
€6,90
Papier
Kopírovací papier Q-Connect A3, 80g
Skladom
(1128 BAL.)
€10,49 vrátane DPH
€8,53
Kopírovací papier HP Office Paper A4, 80g
Skladom
(699 BAL.)
€8 vrátane DPH
€6,50
Kopírovací papier Xerox Business A4, 80g
Skladom
(232 BAL.)
€7,49 vrátane DPH
€6,09
Kopírovací papier image IMPACT A4, 80g
Skladom
(49 BAL.)
€9,79 vrátane DPH
€7,96
Kopírovací papier Officeo COPY A3, 80g
Skladom
(572 BAL.)
€10,98 vrátane DPH
€8,93
Kopírovací papier Image VOLUME A4, 80g
Skladom
(626 BAL.)
€6,79 vrátane DPH
€5,52
Kopírovací papier IQ premium A4, 160g
Skladom
(130 BAL.)
€10,98 vrátane DPH
€8,93
Kopírovací papier Officeo COPY A4, 80g
Skladom
(15281 BAL.)
€6,79 vrátane DPH
€5,52
Kopírovací papier Data Copy Everyday A4, 80g
Skladom
(1279 BAL.)
€7,79 vrátane DPH
€6,33
Kopírovací papier IQ premium A4, 120g, 250 hárkov
Skladom
(75 BAL.)
€8,29 vrátane DPH
€6,74
Kopírovací papier Officeo Business A4, 80g
Skladom
(1372 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
