Zošit 420, A4, 20 listov, čistý
Kód: X4-BK042000-KLSúvisiaci tovar
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, žltý, 25 ks
Skladom
(171 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na atlas sveta Karton PP PVC 25 ks
Skladom
(20 BAL.)
€27,99 vrátane DPH
€22,76
Jednotková cena:
€0,91 / 1 ks
Obaly na zošity, Gimboo, A4, hladké, 150 mic.m, priehľadné
Skladom
(996 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Jednotková cena:
€0,30 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, fialový, 25 ks
Skladom
(127 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Jednotková cena:
€0,18 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, oranžový, 25 ks
Skladom
(115 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, fialový, 25 ks
Skladom
(72 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na zošity GIMBOO A4, zrnitý, 90 mic.m, priesvitný, 10 ks
Skladom
(161 BAL.)
€2,89 vrátane DPH
€2,35
Jednotková cena:
€0,24 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, modrý, 25 ks
Skladom
(171 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na prírodovedu, transparentný, 37,5 x25 cm
Skladom
(10 BAL.)
€26,99 vrátane DPH
€21,94
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, zelený, 25 ks
Skladom
(183 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na atlas, 50 x 34 cm
Skladom
(2 BAL.)
€38,49 vrátane DPH
€31,29
Jednotková cena:
€0,63 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A5, zrnitý, 90 mic.m, priesvitný, 10 ks
Skladom
(121 BAL.)
€2,39 vrátane DPH
€1,94
Obal na zošity GIMBOO samolepiaci číry, 90 mic.m, 30,5 × 54 cm, 10 ks
Skladom
(712 BAL.)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, červený, 25 ks
Skladom
(168 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, modrý, 25 ks
Skladom
(218 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Podrobný popis
Veľký školský zošit 420 s čistým papierom z kvalitného bezdrevného zošitového papiera, balený vo fólii po 20 ks.Vhodný pre prvý a druhý stupeň ZŠ.
Základné vlastnosti zošitu:
Čistý papier bez liniek a štvorčekov
Formát A4
20 listov
Gramáž papiera 60 g/m2
Vyrobené z hladkého bezdrevného papiera
Zmena motívu vyhradená
Zošit 564, A5, 60 listov, linajkový Ecology
Skladom
(20 KS)
€0,66 vrátane DPH
€0,54
Zošit 423 so špeciálnou liniatúrou, A4, 20 listový
Skladom
(100 KS)
€0,77 vrátane DPH
€0,63
Zošit Herlitz 464, A4, s PP obalom, mix farieb
Skladom
(63 KS)
€2,99 vrátane DPH
€2,43
Zošit 512, A5, 10 listov, linajkový s 2 pomocnými linkami
Skladom
(407 KS)
€0,25 vrátane DPH
€0,20
Zošit OFFICE PRODUCTS 564, A5, 60 listov, linajkový, mix farieb
Skladom
(667 KS)
€0,69 vrátane DPH
€0,56
Zošit 523, A5, 20 listov, linajkový s okrajmi
Skladom
(652 KS)
€0,38 vrátane DPH
€0,31
Zošit Herlitz 444, A4, linajkový, 70g/m2
Skladom
(72 KS)
€1,69 vrátane DPH
€1,37
Zošit 540, A5, 40 listov, čistý, recyklovaný
Skladom
(6856 KS)
€0,59 vrátane DPH
€0,48
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
