Zošit Herlitz 440, čistý, 70g/m2
Kód: X4-HL078151-KLSúvisiaci tovar
Obaly na zošity, Gimboo, A4, hladké, 150 mic.m, priehľadné
Skladom
(996 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Jednotková cena:
€0,30 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, zelený, 25 ks
Skladom
(183 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Flexibilný obal na knihy a zošity Herlitz easy.cover, 5 ks, v sáčku
Skladom
(5 BAL.)
€11,99 vrátane DPH
€9,75
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, červený, 25 ks
Skladom
(168 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na notový zošit, 43 x 15,5 cm
Skladom
(9 BAL.)
€16,49 vrátane DPH
€13,41
Jednotková cena:
€0,27 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, fialový, 25 ks
Skladom
(72 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, žltý, 25 ks
Skladom
(171 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na atlas, 50 x 34 cm
Skladom
(2 BAL.)
€38,49 vrátane DPH
€31,29
Jednotková cena:
€0,63 / 1 ks
Obal na prírodovedu, transparentný, 37,5 x25 cm
Skladom
(10 BAL.)
€26,99 vrátane DPH
€21,94
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, žltý, 25 ks
Skladom
(223 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na zošity GIMBOO A4, zrnitý, 90 mic.m, priesvitný, 10 ks
Skladom
(161 BAL.)
€2,89 vrátane DPH
€2,35
Jednotková cena:
€0,24 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, fialový, 25 ks
Skladom
(127 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Jednotková cena:
€0,18 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, modrý, 25 ks
Skladom
(171 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na atlas sveta Karton PP PVC 25 ks
Skladom
(20 BAL.)
€27,99 vrátane DPH
€22,76
Jednotková cena:
€0,91 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, modrý, 25 ks
Skladom
(218 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Podrobný popis
Zošity z bezdrevného papiera, 40- listové. Formát A4, úprava čistá. Väčšie balenie 10 ks.
Zošit Herlitz 524, A5, linajkový, 70g/m2
Skladom
(112 KS)
€0,49 vrátane DPH
€0,40
Zošit GIMBOO 564, A5, 60 listov, linajkový, mix motívov
Skladom
(96 KS)
€0,75 vrátane DPH
€0,61
Zošit 523, A5, 20 listov, linajkový s okrajmi
Skladom
(652 KS)
€0,38 vrátane DPH
€0,31
Zošit Herlitz 424, A4, linajkový, 70g/m2
Skladom
(60 KS)
€0,98 vrátane DPH
€0,80
Zošit OFFICE PRODUCTS A5, 32 listov, linajkový, mix farieb
Skladom
(76 KS)
€0,42 vrátane DPH
€0,34
Zošit GIMBOO A5, 32 listov, linajkový, mix motívov
Skladom
(546 KS)
€0,46 vrátane DPH
€0,37
Zošit OFFICE PRODUCTS 584, A5, 80 listov, linajkový, mix farieb
Skladom
(151 KS)
€0,92 vrátane DPH
€0,75
Zošit Herlitz 624, A6, linajkový, 70g/m2
Skladom
(19 KS)
€0,34 vrátane DPH
€0,28
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
