Zošit Herlitz 544, A5, linajkový, 70g/m2
Kód: X4-HL078243-KLSúvisiaci tovar
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, červený, 25 ks
Skladom
(168 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, žltý, 25 ks
Skladom
(223 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, modrý, 25 ks
Skladom
(171 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, červený, 25 ks
Skladom
(228 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na atlas, 50 x 34 cm
Skladom
(2 BAL.)
€38,49 vrátane DPH
€31,29
Jednotková cena:
€0,63 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO samolepiaci číry, 90 mic.m, 30,5 × 54 cm, 10 ks
Skladom
(712 BAL.)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, modrý, 25 ks
Skladom
(218 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na anglický jazyk, 44,5 x 28,5 cm
Skladom
(6 BAL.)
€25,99 vrátane DPH
€21,13
Jednotková cena:
€0,42 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO samolepiaci číry, 90 mic.m, 25 × 45 cm, 10 ks
Skladom
(118 BAL.)
€2,99 vrátane DPH
€2,43
Obal na atlas sveta Karton PP PVC 25 ks
Skladom
(20 BAL.)
€27,99 vrátane DPH
€22,76
Jednotková cena:
€0,91 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A4, zrnitý, 90 mic.m, priesvitný, 10 ks
Skladom
(161 BAL.)
€2,89 vrátane DPH
€2,35
Jednotková cena:
€0,24 / 1 ks
Obaly na zošity, Gimboo, A4, hladké, 150 mic.m, priehľadné
Skladom
(996 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Jednotková cena:
€0,30 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, priehľadný, 25 ks
Skladom
(181 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, zelený, 25 ks
Skladom
(157 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na notový zošit, 43 x 15,5 cm
Skladom
(9 BAL.)
€16,49 vrátane DPH
€13,41
Jednotková cena:
€0,27 / 1 ks
Flexibilný obal na knihy a zošity Herlitz easy.cover, 5 ks, v sáčku
Skladom
(5 BAL.)
€11,99 vrátane DPH
€9,75
Podrobný popis
Zošity z bezdrevného papiera, 40- listové. Formát A5, úprava linajková. Väčšie balenie 10 ks.
Zošit Herlitz 624, A6, linajkový, 70g/m2, mix motívov
Skladom
(330 KS)
€0,34 vrátane DPH
€0,28
Zošit 444, A4, 40 listov, linajkový s okrajmi
Skladom
(403 KS)
€1,19 vrátane DPH
€0,97
Zošit GIMBOO A5, 32 listov, linajkový, mix motívov
Skladom
(546 KS)
€0,46 vrátane DPH
€0,37
Zošit 564, A5, 60 listov, linajkový Ecology
Skladom
(20 KS)
€0,66 vrátane DPH
€0,54
Zošit 464, A4, 60 listov, linajkový s okrajmi
Skladom
(265 KS)
€1,69 vrátane DPH
€1,37
Zošit 512, A5, 10 listov, linajkový s 2 pomocnými linkami
Skladom
(407 KS)
€0,25 vrátane DPH
€0,20
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
