Zošit 564, A5, 60 listov, linajkový
Kód: X4-BK056400-KLSúvisiaci tovar
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, žltý, 25 ks
Skladom
(223 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na prírodovedu, transparentný, 37,5 x25 cm
Skladom
(10 BAL.)
€26,99 vrátane DPH
€21,94
Obal na zošity GIMBOO A4, zrnitý, 90 mic.m, priesvitný, 10 ks
Skladom
(161 BAL.)
€2,89 vrátane DPH
€2,35
Jednotková cena:
€0,24 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, modrý, 25 ks
Skladom
(218 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na anglický jazyk, 44,5 x 28,5 cm
Skladom
(6 BAL.)
€25,99 vrátane DPH
€21,13
Jednotková cena:
€0,42 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, žltý, 25 ks
Skladom
(171 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, červený, 25 ks
Skladom
(228 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, zelený, 25 ks
Skladom
(157 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, fialový, 25 ks
Skladom
(72 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na atlas sveta Karton PP PVC 25 ks
Skladom
(20 BAL.)
€27,99 vrátane DPH
€22,76
Jednotková cena:
€0,91 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO samolepiaci číry, 90 mic.m, 25 × 45 cm, 10 ks
Skladom
(118 BAL.)
€2,99 vrátane DPH
€2,43
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, oranžový, 25 ks
Skladom
(115 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na zošity A6, priehľadný, 110mic
Skladom
(13 BAL.)
€2,09 vrátane DPH
€1,70
Jednotková cena:
€0,17 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, priehľadný, 25 ks
Skladom
(181 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Flexibilný obal na knihy a zošity Herlitz easy.cover, 5 ks, v sáčku
Skladom
(5 BAL.)
€11,99 vrátane DPH
€9,75
Podrobný popis
Malý 60 listový zošit 564 s klasickými linajkami (8 mm) z hladkého bezdrevného papiera, pre základné a stredné školy, balený vo fólii po 10 ks.Základné vlastnosti zošitu:
Linajkový zošit s klasickými linajkami (8mm)
Formát A5
60 listov
Gramáž papiera 60 g/m2
Vyrobené z hladkého bezdrevného papiera
Zaoblené rohy
Zmena motívu vyhradená
Zošit Herlitz 445, A4, štvorčekový, 70g/m2
Skladom
(16 KS)
€1,69 vrátane DPH
€1,37
Zošit Office Product A5, 96 listov, linajkový, mix farieb
Skladom
(66 KS)
€1,09 vrátane DPH
€0,89
Miniblok DONAU Divé zvieratá, 3D, 40 listov, 6,4x8,25cm, mix motívov, display 80 ks
Skladom
(6 DISP.)
€57,99 vrátane DPH
€47,15
Jednotková cena:
€0,59 / 1 ks
Zošit Herlitz 564, A5, linajkový, 70g/m2
Skladom
(138 KS)
€1,19 vrátane DPH
€0,97
Univerzálna sada zošitov pre 2. ročník
Skladom
(31 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zošit na slovíčka 534, A5, 30 listov, linajkový
Skladom
(156 KS)
€0,62 vrátane DPH
€0,50
Zošit Herlitz A4, 40 listov, linajkový, s parciálnym lakom, 3D UV Príroda, mix motívov
Skladom
(161 KS)
€2,69 vrátane DPH
€2,19
Zošit 424, A4, 20 listov, linajkový Ecology
Skladom
(40 KS)
€0,58 vrátane DPH
€0,47
Zošit 564, A5, 60 listov, linajkový Ecology
Skladom
(20 KS)
€0,66 vrátane DPH
€0,54
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
