Zošit 420, A4, 20 listov, čistý Ecology
Kód: X4-BK004200-KLSúvisiaci tovar
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, modrý, 25 ks
Skladom
(218 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, zelený, 25 ks
Skladom
(157 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na atlas sveta Karton PP PVC 25 ks
Skladom
(20 BAL.)
€27,99 vrátane DPH
€22,76
Jednotková cena:
€0,91 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, priehľadný, 25 ks
Skladom
(181 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na zošity GIMBOO A5, zrnitý, 90 mic.m, priesvitný, 10 ks
Skladom
(121 BAL.)
€2,39 vrátane DPH
€1,94
Flexibilný obal na knihy a zošity Herlitz easy.cover, 5 ks, v sáčku
Skladom
(5 BAL.)
€11,99 vrátane DPH
€9,75
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, fialový, 25 ks
Skladom
(72 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obaly na zošity, Gimboo, A4, hladké, 150 mic.m, priehľadné
Skladom
(1000 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Jednotková cena:
€0,30 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, fialový, 25 ks
Skladom
(127 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Jednotková cena:
€0,18 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, modrý, 25 ks
Skladom
(171 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, červený, 25 ks
Skladom
(228 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na prírodovedu, transparentný, 37,5 x25 cm
Skladom
(10 BAL.)
€26,99 vrátane DPH
€21,94
Obal na zošity GIMBOO samolepiaci číry, 90 mic.m, 30,5 × 54 cm, 10 ks
Skladom
(718 BAL.)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, oranžový, 25 ks
Skladom
(115 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, oranžový, 25 ks
Skladom
(82 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na zošity GIMBOO A4, zrnitý, 90 mic.m, priesvitný, 10 ks
Skladom
(161 BAL.)
€2,89 vrátane DPH
€2,35
Jednotková cena:
€0,24 / 1 ks
Podrobný popis
Veľký zošit 420 vo formáte A4 s čistým papierom patrí do rady: ECOLOGY. Rada ECOLOGY je šetrná k životnému prostrediu. Zošity sú vyrábané kompletne z ekologického papiera, ktorý využívá ťažko zpracovateľné časti stromov. Moderná metóda výroby dokáže využiť až 97 % dreva na papierenskú buničinu. Zároveň všetka výrobná voda neuniká, zostáva v uzavretom cykle, a tretina elektriny na výrobu pochádza z obnoviteľných zdrojov.
Zošit 524, A5, 20 listov, linajkový Ecology
Skladom
(80 KS)
€0,30 vrátane DPH
€0,24
Zošit Herlitz 524, A5, linajkový, 70g/m2
Skladom
(112 KS)
€0,49 vrátane DPH
€0,40
Zošit Herlitz 464, A4, linajkový, 70g/m2
Skladom
(71 KS)
€2,39 vrátane DPH
€1,94
Zošit Herlitz 424, A4, linajkový, 70g/m2
Skladom
(60 KS)
€0,98 vrátane DPH
€0,80
Zošit 444, A4, 40 listov, linajkový s okrajmi
Skladom
(408 KS)
€1,19 vrátane DPH
€0,97
Zošit Herlitz 544, A5, linajkový, 70g/m2
Skladom
(149 KS)
€0,86 vrátane DPH
€0,70
Zošit Herlitz, A6, 32 listov, linajkový slovníček
Skladom
(44 KS)
€0,46 vrátane DPH
€0,37
Zošit 512, A5, 10 listov, linajkový s 2 pomocnými linkami
Skladom
(407 KS)
€0,25 vrátane DPH
€0,20
Zošit Herlitz 624, A6, linajkový, 70g/m2, mix motívov
Skladom
(330 KS)
€0,34 vrátane DPH
€0,28
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
