Zošit 512 A5 10 listov linajkový
Kód: X4-BK051200-KLSúvisiaci tovar
Obal na zošity GIMBOO samolepiaci číry, 90 mic.m, 25 × 45 cm, 10 ks
Skladom
(118 BAL.)
€2,99 vrátane DPH
€2,43
Obal na zošity GIMBOO samolepiaci číry, 90 mic.m, 30,5 × 54 cm, 10 ks
Skladom
(712 BAL.)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, žltý, 25 ks
Skladom
(171 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na atlas sveta Karton PP PVC 25 ks
Skladom
(20 BAL.)
€27,99 vrátane DPH
€22,76
Jednotková cena:
€0,91 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, zelený, 25 ks
Skladom
(183 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na prírodovedu, transparentný, 37,5 x25 cm
Skladom
(10 BAL.)
€26,99 vrátane DPH
€21,94
Obaly na zošity, Gimboo, A4, hladké, 150 mic.m, priehľadné
Skladom
(996 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Jednotková cena:
€0,30 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, zelený, 25 ks
Skladom
(157 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na zošity GIMBOO A4, zrnitý, 90 mic.m, priesvitný, 10 ks
Skladom
(161 BAL.)
€2,89 vrátane DPH
€2,35
Jednotková cena:
€0,24 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, fialový, 25 ks
Skladom
(127 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Jednotková cena:
€0,18 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, červený, 25 ks
Skladom
(168 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na atlas, 50 x 34 cm
Skladom
(2 BAL.)
€38,49 vrátane DPH
€31,29
Jednotková cena:
€0,63 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, modrý, 25 ks
Skladom
(218 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, modrý, 25 ks
Skladom
(171 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na anglický jazyk, 44,5 x 28,5 cm
Skladom
(6 BAL.)
€25,99 vrátane DPH
€21,13
Jednotková cena:
€0,42 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, fialový, 25 ks
Skladom
(72 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Podrobný popis
Malý školský zošit 512 so stredne vysokými linkami (16 mm) z kvalitného bezdrevného zošitového papiera, balený vo fólii po 20 ks.Výborný pre nácvik písania, vhodný pre prvé triedy ZŠ.
Základné vlastnosti zošitu:
Linajkový zošit s vysokými riadkami (16mm)
Formát A5
10 listov
Gramáž papiera 70 g/m2
Vyrobené z hladkého bezdrevného papiera
Obálka: obojstranne natieraný ofsetový papier
Zaoblené rohy
Zmena motívu vyhradená
Zošit GIMBOO 564, A5, 60 listov, linajkový, mix motívov
Skladom
(96 KS)
€0,75 vrátane DPH
€0,61
Zošit slovníček 644, A6, 40 listov, linajkový Ecology
Skladom
(7 KS)
€0,33 vrátane DPH
€0,27
Zošit GIMBOO 464, A4, 60 listov, linajkový, mix motívov
Skladom
(124 KS)
€1,49 vrátane DPH
€1,21
Zošit slovníček 644, A6, 40 listov,linajkový
Skladom
(101 KS)
€0,33 vrátane DPH
€0,27
Zošit 423 so špeciálnou liniatúrou, A4, 20 listový
Skladom
(100 KS)
€0,77 vrátane DPH
€0,63
Zošit 444, A4, 40 listov, linajkový s okrajmi
Skladom
(403 KS)
€1,19 vrátane DPH
€0,97
Zošit Herlitz 523, A5, linajkový, 70g/m2, mix chlapčenských motívov
Skladom
(195 KS)
€0,57 vrátane DPH
€0,46
Miniblok DONAU Divé zvieratá, 3D, 40 listov, 6,4x8,25cm, mix motívov, display 80 ks
Skladom
(6 DISP.)
€57,99 vrátane DPH
€47,15
Jednotková cena:
€0,59 / 1 ks
Zošit Herlitz 523, A5, linajkový, 70g/m2, mix dievčenských motívov
Skladom
(198 KS)
€0,57 vrátane DPH
€0,46
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
