Obal na notový zošit, 43 x 15,5 cm
Kód: X4-XX100115-KLSúvisiaci tovar
Zošit 584, A5, 80 listov, linajkový bez okrajov
Skladom
(55 KS)
€1,49 vrátane DPH
€1,21
Zošit 564, A5, 60 listov, linajkový s okrajmi
Skladom
(66 KS)
€0,98 vrátane DPH
€0,80
Zošit Herlitz, A6, 32 listov, linajkový slovníček
Skladom
(44 KS)
€0,46 vrátane DPH
€0,37
Zošit GIMBOO 564, A5, 60 listov, linajkový, mix farieb
Skladom
(200 KS)
€0,75 vrátane DPH
€0,61
Zošit OFFICE PRODUCTS 564, A5, 60 listov, linajkový, mix farieb
Skladom
(667 KS)
€0,69 vrátane DPH
€0,56
Zošit Herlitz 545, A5, štvorčekový, 70g/m2
Skladom
(2 KS)
€0,86 vrátane DPH
€0,70
Podrobný popis
Plastový obal na notový zošit. Rozmery 43 x 15,5 cm. Balenie 50 ks.Dodatočné parametre
| Kategória: | Obaly na zošity |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.47 kg |
| EAN: | 8588003997807 |
| Značka: | značka nezadaná |
| Formát: | - |
| Farba: | priehľadná |
| Hrúbka: | 100 μm |
| Počet kusov v balení: | 50 kusov |
| Povrch: | lesklý |
| Predajná jednotka: | 50 KS |
Obal na atlas sveta Karton PP PVC 25 ks
Skladom
(20 BAL.)
€27,99 vrátane DPH
€22,76
Jednotková cena:
€0,91 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, fialový, 25 ks
Skladom
(72 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, oranžový, 25 ks
Skladom
(115 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na zošity A6, priehľadný, 110mic
Skladom
(13 BAL.)
€2,09 vrátane DPH
€1,70
Jednotková cena:
€0,17 / 1 ks
Flexibilný obal na knihy a zošity Herlitz easy.cover, 5 ks, v sáčku
Skladom
(5 BAL.)
€11,99 vrátane DPH
€9,75
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, fialový, 25 ks
Skladom
(127 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Jednotková cena:
€0,18 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, zelený, 25 ks
Skladom
(157 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, červený, 25 ks
Skladom
(228 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na zošity GIMBOO A4, zrnitý, 90 mic.m, priesvitný, 10 ks
Skladom
(161 BAL.)
€2,89 vrátane DPH
€2,35
Jednotková cena:
€0,24 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, červený, 25 ks
Skladom
(168 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na anglický jazyk, 44,5 x 28,5 cm
Skladom
(6 BAL.)
€25,99 vrátane DPH
€21,13
Jednotková cena:
€0,42 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, zelený, 25 ks
Skladom
(183 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, modrý, 25 ks
Skladom
(218 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obaly na zošity, Gimboo, A4, hladké, 150 mic.m, priehľadné
Skladom
(996 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Jednotková cena:
€0,30 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, oranžový, 25 ks
Skladom
(82 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
