Zošit Herlitz 545, A5, štvorčekový, 70g/m2
Kód: X4-HL078086-KLSúvisiaci tovar
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, fialový, 25 ks
Skladom
(72 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Flexibilný obal na knihy a zošity Herlitz easy.cover, 5 ks, v sáčku
Skladom
(5 BAL.)
€11,99 vrátane DPH
€9,75
Obal na zošity A6, priehľadný, 110mic
Skladom
(13 BAL.)
€2,09 vrátane DPH
€1,70
Jednotková cena:
€0,17 / 1 ks
Obaly na zošity, Gimboo, A4, hladké, 150 mic.m, priehľadné
Skladom
(996 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Jednotková cena:
€0,30 / 1 ks
Obal na atlas sveta Karton PP PVC 25 ks
Skladom
(20 BAL.)
€27,99 vrátane DPH
€22,76
Jednotková cena:
€0,91 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, fialový, 25 ks
Skladom
(127 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Jednotková cena:
€0,18 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, priehľadný, 25 ks
Skladom
(181 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, modrý, 25 ks
Skladom
(218 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, červený, 25 ks
Skladom
(168 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, žltý, 25 ks
Skladom
(171 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na zošity GIMBOO A4, zrnitý, 90 mic.m, priesvitný, 10 ks
Skladom
(161 BAL.)
€2,89 vrátane DPH
€2,35
Jednotková cena:
€0,24 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, zelený, 25 ks
Skladom
(183 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, oranžový, 25 ks
Skladom
(115 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na zošity GIMBOO A5, zrnitý, 90 mic.m, priesvitný, 10 ks
Skladom
(121 BAL.)
€2,39 vrátane DPH
€1,94
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, modrý, 25 ks
Skladom
(171 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Podrobný popis
Zošity z bezdrevného papiera, 40- listové. Formát A5, úprava štvorčeková. Väčšie balenie 10 ks.Dodatočné parametre
| Kategória: | Školské zošity |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| EAN: | 8590209540589 |
| Značka: | Herlitz |
| Formát: | A5 |
| Druh: | - |
| Farba: | zelená |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Počet listov: | 40 |
| Úprava: | štvorčeková |
| Predajná jednotka: | 1 KS |
Blok špirálový DONAU A5 Happy Life, linajkový, hnedý
Skladom
(45 KS)
€5,29 vrátane DPH
€4,30
Zošit 523, A5, 20 listov, linajkový s okrajmi
Skladom
(652 KS)
€0,38 vrátane DPH
€0,31
Zošit GIMBOO 564, A5, 60 listov, linajkový, mix farieb
Skladom
(200 KS)
€0,75 vrátane DPH
€0,61
Zošit Herlitz A4, 40 listov, linajkový, s parciálnym lakom, 3D UV Príroda, mix motívov
Skladom
(161 KS)
€2,69 vrátane DPH
€2,19
Zošit 512, A5, 10 listov, linajkový s okrajmi
Skladom
(308 KS)
€0,33 vrátane DPH
€0,27
Zošit Herlitz 524, A5, linajkový, 70g/m2
Skladom
(112 KS)
€0,49 vrátane DPH
€0,40
Zošit 424, A4, 20 listov, linajkový Ecology
Skladom
(40 KS)
€0,58 vrátane DPH
€0,47
Blok DONAU A5 s vreckom, 50 listov, bodkované linajkovanie
Skladom
(31 KS)
€11,49 vrátane DPH
€9,34
Zošit GIMBOO A5, 32 listov, linajkový, mix motívov
Skladom
(546 KS)
€0,46 vrátane DPH
€0,37
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
