Univerzálna sada zošitov pre 3. ročník
Kód: X4-BK000003-KLSúvisiaci tovar
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, žltý, 25 ks
Skladom
(171 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na zošity GIMBOO A4, zrnitý, 90 mic.m, priesvitný, 10 ks
Skladom
(161 BAL.)
€2,89 vrátane DPH
€2,35
Jednotková cena:
€0,24 / 1 ks
Obal na anglický jazyk, 44,5 x 28,5 cm
Skladom
(6 BAL.)
€25,99 vrátane DPH
€21,13
Jednotková cena:
€0,42 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, fialový, 25 ks
Skladom
(72 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na notový zošit, 43 x 15,5 cm
Skladom
(9 BAL.)
€16,49 vrátane DPH
€13,41
Jednotková cena:
€0,27 / 1 ks
Obal na prírodovedu, transparentný, 37,5 x25 cm
Skladom
(10 BAL.)
€26,99 vrátane DPH
€21,94
Obal na atlas sveta Karton PP PVC 25 ks
Skladom
(20 BAL.)
€27,99 vrátane DPH
€22,76
Jednotková cena:
€0,91 / 1 ks
Obaly na zošity, Gimboo, A4, hladké, 150 mic.m, priehľadné
Skladom
(996 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Jednotková cena:
€0,30 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, červený, 25 ks
Skladom
(228 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, zelený, 25 ks
Skladom
(183 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, oranžový, 25 ks
Skladom
(115 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na zošity GIMBOO samolepiaci číry, 90 mic.m, 25 × 45 cm, 10 ks
Skladom
(118 BAL.)
€2,99 vrátane DPH
€2,43
Flexibilný obal na knihy a zošity Herlitz easy.cover, 5 ks, v sáčku
Skladom
(5 BAL.)
€11,99 vrátane DPH
€9,75
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, oranžový, 25 ks
Skladom
(82 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, priehľadný, 25 ks
Skladom
(181 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Podrobný popis
Univerzálna sada zošitov pre žiakov 3.ročníka obsahuje zošity: 2 x 5110 A5, 10 x 513 A5 10 listov linajkový, 1 x 517 A5 notový 8 listov, 1 x 520, 10 x 523 a 1 x 624.Dodatočné parametre
| Kategória: | Školské zošity |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.88 kg |
| Značka: | Krpa |
| Formát: | mix formátov |
| Druh: | sada zošitov |
| Farba: | mix |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Počet listov: | - |
| Úprava: | sada |
| Predajná jednotka: | 1 BAL. |
Zošit Herlitz 644, A6, linajkový, 70g/m2
Skladom
(29 KS)
€0,63 vrátane DPH
€0,51
Zošit Herlitz 523, A5, linajkový, 70g/m2, mix chlapčenských motívov
Skladom
(195 KS)
€0,57 vrátane DPH
€0,46
Zošit 523, A5, 20 listov, linajkový s okrajmi
Skladom
(652 KS)
€0,38 vrátane DPH
€0,31
Zošit Herlitz 564, A5, linajkový, 70g/m2
Skladom
(138 KS)
€1,19 vrátane DPH
€0,97
Zošit Herlitz 545, A5, štvorčekový, 70g/m2
Skladom
(2 KS)
€0,86 vrátane DPH
€0,70
Zošit slovníček 644, A6, 40 listov,linajkový
Skladom
(101 KS)
€0,33 vrátane DPH
€0,27
Zošit OFFICE PRODUCTS 584, A5, 80 listov, linajkový, mix farieb
Skladom
(151 KS)
€0,92 vrátane DPH
€0,75
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
