Zošit Herlitz 540, A5, čistý, 70g/m2
Kód: X4-HL078060-KLSúvisiaci tovar
Obal na zošity GIMBOO A4, zrnitý, 90 mic.m, priesvitný, 10 ks
Skladom
(161 BAL.)
€2,89 vrátane DPH
€2,35
Jednotková cena:
€0,24 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, zelený, 25 ks
Skladom
(183 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na atlas sveta Karton PP PVC 25 ks
Skladom
(20 BAL.)
€27,99 vrátane DPH
€22,76
Jednotková cena:
€0,91 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, modrý, 25 ks
Skladom
(218 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na prírodovedu, transparentný, 37,5 x25 cm
Skladom
(10 BAL.)
€26,99 vrátane DPH
€21,94
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, žltý, 25 ks
Skladom
(223 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, zelený, 25 ks
Skladom
(157 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, oranžový, 25 ks
Skladom
(115 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na zošity GIMBOO samolepiaci číry, 90 mic.m, 30,5 × 54 cm, 10 ks
Skladom
(712 BAL.)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, fialový, 25 ks
Skladom
(72 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, modrý, 25 ks
Skladom
(171 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na zošity A6, priehľadný, 110mic
Skladom
(13 BAL.)
€2,09 vrátane DPH
€1,70
Jednotková cena:
€0,17 / 1 ks
Obal na notový zošit, 43 x 15,5 cm
Skladom
(9 BAL.)
€16,49 vrátane DPH
€13,41
Jednotková cena:
€0,27 / 1 ks
Obaly na zošity, Gimboo, A4, hladké, 150 mic.m, priehľadné
Skladom
(996 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Jednotková cena:
€0,30 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, priehľadný, 25 ks
Skladom
(181 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, červený, 25 ks
Skladom
(168 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Podrobný popis
Zošity z bezdrevného papiera, 40- listové. Formát A5, úprava čistá. Väčšie balenie 10 ks.
Zošit slovníček 644, A6, 40 listov,linajkový
Skladom
(101 KS)
€0,33 vrátane DPH
€0,27
Zošit 564, A5, 60 listov, linajkový s okrajmi
Skladom
(66 KS)
€0,98 vrátane DPH
€0,80
Zošit Herlitz A4, 40 listov, linajkový, s parciálnym lakom, 3D UV Art deco, mix motívov
Skladom
(61 KS)
€2,69 vrátane DPH
€2,19
Zošit Herlitz 424, A4, linajkový, 70g/m2
Skladom
(60 KS)
€0,98 vrátane DPH
€0,80
Zošit 512, A5, 10 listov, linajkový s 2 pomocnými linkami
Skladom
(407 KS)
€0,25 vrátane DPH
€0,20
Zošit Herlitz 513, A5, linajkový, 70g/m2, mix motívov Cute Animals
Skladom
(126 KS)
€0,31 vrátane DPH
€0,25
Zošit 523, A5, 20 listov, linajkový s okrajmi
Skladom
(652 KS)
€0,38 vrátane DPH
€0,31
Zošit 544, A5, 40 listov, linajkový Ecology
Skladom
(10 KS)
€0,82 vrátane DPH
€0,67
Zošit Herlitz 624, A6, linajkový, 70g/m2
Skladom
(19 KS)
€0,34 vrátane DPH
€0,28
Zošit 512, A5, 10 listov, linajkový s okrajmi
Skladom
(308 KS)
€0,33 vrátane DPH
€0,27
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
