Zošit 444, A4, 40 listov, linajkový
Kód: X4-BK044400-KLSúvisiaci tovar
Obal na zošity GIMBOO samolepiaci číry, 90 mic.m, 30,5 × 54 cm, 10 ks
Skladom
(712 BAL.)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, zelený, 25 ks
Skladom
(183 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, žltý, 25 ks
Skladom
(171 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na zošity A6, priehľadný, 110mic
Skladom
(13 BAL.)
€2,09 vrátane DPH
€1,70
Jednotková cena:
€0,17 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A4, zrnitý, 90 mic.m, priesvitný, 10 ks
Skladom
(161 BAL.)
€2,89 vrátane DPH
€2,35
Jednotková cena:
€0,24 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, žltý, 25 ks
Skladom
(223 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obaly na zošity, Gimboo, A4, hladké, 150 mic.m, priehľadné
Skladom
(996 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Jednotková cena:
€0,30 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, oranžový, 25 ks
Skladom
(115 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, červený, 25 ks
Skladom
(168 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, fialový, 25 ks
Skladom
(72 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na atlas sveta Karton PP PVC 25 ks
Skladom
(20 BAL.)
€27,99 vrátane DPH
€22,76
Jednotková cena:
€0,91 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, priehľadný, 25 ks
Skladom
(181 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Flexibilný obal na knihy a zošity Herlitz easy.cover, 5 ks, v sáčku
Skladom
(5 BAL.)
€11,99 vrátane DPH
€9,75
Obal na notový zošit, 43 x 15,5 cm
Skladom
(9 BAL.)
€16,49 vrátane DPH
€13,41
Jednotková cena:
€0,27 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A5, zrnitý, 90 mic.m, priesvitný, 10 ks
Skladom
(121 BAL.)
€2,39 vrátane DPH
€1,94
Podrobný popis
Veľký 40 listový zošit 444 s klasickými linajkami (8 mm) z hladkého bezdrevného papiera, pre základné a stredné školy, balený vo fólii po 10 ks.Základné vlastnosti zošitu:
Linajkový zošit s klasickými linajkami (8mm)
Formát A4
40 listov
Gramáž papiera 60 g/m2
Vyrobené z hladkého bezdrevného papiera
Zmena motívu vyhradená
Zošit 423 so špeciálnou liniatúrou, A4, 20 listový
Skladom
(100 KS)
€0,77 vrátane DPH
€0,63
Zošit 464, A4, 60 listov, linajkový s okrajmi
Skladom
(265 KS)
€1,69 vrátane DPH
€1,37
Zošit GIMBOO 464, A4, 60 listov, linajkový, mix motívov
Skladom
(124 KS)
€1,49 vrátane DPH
€1,21
Zošit Herlitz A4, 40 listov, linajkový, s parciálnym lakom, 3D UV Príroda, mix motívov
Skladom
(161 KS)
€2,69 vrátane DPH
€2,19
Zošit 564, A5, 60 listov, linajkový Ecology
Skladom
(20 KS)
€0,66 vrátane DPH
€0,54
Blok DONAU A5 s vreckom, 50 listov, bodkované linajkovanie
Skladom
(31 KS)
€11,49 vrátane DPH
€9,34
Zošit Herlitz 545, A5, štvorčekový, 70g/m2
Skladom
(2 KS)
€0,86 vrátane DPH
€0,70
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
