Zošit 545, A5, 40 listov, štvorčekový
Kód: X4-BK054500-KLSúvisiaci tovar
Obal na zošity GIMBOO samolepiaci číry, 90 mic.m, 30,5 × 54 cm, 10 ks
Skladom
(712 BAL.)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, priehľadný, 25 ks
Skladom
(181 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na atlas sveta Karton PP PVC 25 ks
Skladom
(20 BAL.)
€27,99 vrátane DPH
€22,76
Jednotková cena:
€0,91 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, fialový, 25 ks
Skladom
(127 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Jednotková cena:
€0,18 / 1 ks
Obal na zošity A6, priehľadný, 110mic
Skladom
(13 BAL.)
€2,09 vrátane DPH
€1,70
Jednotková cena:
€0,17 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, modrý, 25 ks
Skladom
(171 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, zelený, 25 ks
Skladom
(183 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na zošity GIMBOO A4, zrnitý, 90 mic.m, priesvitný, 10 ks
Skladom
(161 BAL.)
€2,89 vrátane DPH
€2,35
Jednotková cena:
€0,24 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, oranžový, 25 ks
Skladom
(82 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, žltý, 25 ks
Skladom
(171 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obaly na zošity, Gimboo, A4, hladké, 150 mic.m, priehľadné
Skladom
(996 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Jednotková cena:
€0,30 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, žltý, 25 ks
Skladom
(223 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Flexibilný obal na knihy a zošity Herlitz easy.cover, 5 ks, v sáčku
Skladom
(5 BAL.)
€11,99 vrátane DPH
€9,75
Obal na anglický jazyk, 44,5 x 28,5 cm
Skladom
(6 BAL.)
€25,99 vrátane DPH
€21,13
Jednotková cena:
€0,42 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, oranžový, 25 ks
Skladom
(115 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Podrobný popis
Malý 40 listový zošit 545 so štvorčekovým papierom (5 x 5 mm) z hladkého bezdrevného papiera, pre základné a stredné školy, balený vo fólii po 10 ks.Základné vlastnosti zošitu:
Štvorčekový papier (5 x 5 mm)
Formát A5
40 listov
Gramáž papiera 60 g/m2
Vyrobené z hladkého bezdrevného papiera
Zaoblené rohy
Zmena motívu vyhradená
Dodatočné parametre
| Kategória: | Školské zošity |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| EAN: | 8594007131451 |
| Značka: | Krpa |
| Formát: | A5 |
| Druh: | - |
| Farba: | mix |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Počet listov: | 40 |
| Úprava: | štvorčeková |
| Predajná jednotka: | 1 KS |
Zošit 584, A5, 80 listov, linajkový bez okrajov
Skladom
(55 KS)
€1,49 vrátane DPH
€1,21
Zošit Herlitz 424, A4, linajkový, 70g/m2
Skladom
(60 KS)
€0,98 vrátane DPH
€0,80
Zošit 564, A5, 60 listov, linajkový Ecology
Skladom
(20 KS)
€0,66 vrátane DPH
€0,54
Zošit Herlitz 644, A6, linajkový, 70g/m2
Skladom
(29 KS)
€0,63 vrátane DPH
€0,51
Miniblok DONAU Divé zvieratá, 3D, 40 listov, 6,4x8,25cm, mix motívov, display 80 ks
Skladom
(6 DISP.)
€57,99 vrátane DPH
€47,15
Jednotková cena:
€0,59 / 1 ks
Zošit Herlitz 445, A4, štvorčekový, 70g/m2
Skladom
(16 KS)
€1,69 vrátane DPH
€1,37
Zošit OFFICE PRODUCTS 584, A5, 80 listov, linajkový, mix farieb
Skladom
(151 KS)
€0,92 vrátane DPH
€0,75
Zošit OFFICE PRODUCTS 564, A5, 60 listov, linajkový, mix farieb
Skladom
(667 KS)
€0,69 vrátane DPH
€0,56
Zošit 512, A5, 10 listov, linajkový s 2 pomocnými linkami
Skladom
(407 KS)
€0,25 vrátane DPH
€0,20
Zošit 423 so špeciálnou liniatúrou, A4, 20 listový
Skladom
(100 KS)
€0,77 vrátane DPH
€0,63
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
