Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A5/75 mm, červený
Kód: X4-DO390504-KLSúvisiaci tovar
Štítok chrbtový násuvný pre zakladače 48x153mm biely
Skladom
(77 BAL.)
€4,78 vrátane DPH
€3,89
Zakladač pákový Esselte celoplastový A4 MAXI 8cm červený
Skladom
(32 KS)
€9,50 vrátane DPH
€7,72
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm Solea levanduľový
Skladom
(13 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm Solea modrý
Skladom
(16 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm oranžový
Skladom
(105 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Leitz 180° 5cm svetlozelený
Skladom
(16 KS)
€13,99 vrátane DPH
€11,37
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm VIVIDA modrý
Skladom
(398 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte celoplastový Oblong 7,5cm modrý
Skladom
(7 KS)
€11,99 vrátane DPH
€9,75
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm VIVIDA červený
Skladom
(24 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm ružový
Skladom
(22 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm Solea červený
Skladom
(7 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm ružový
Skladom
(72 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm sivý
Skladom
(21 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Leitz 180° 5cm svetlomodrý
Skladom
(4 KS)
€13,99 vrátane DPH
€11,37
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm Naturele pieskový
Skladom
(15 KS)
€8,61 vrátane DPH
€7
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm modrý
Skladom
(826 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Podrobný popis
Zakladač formátu A5 s kvalitnou pákovou mechanikou, vyrobený z 2,1 mm hrubého kartónu s gramážou 1290 g/m². Potiahnutý ekologickou polypropylénovou fóliou (100 mic.) s textúrou podobnou plátnu a vnútornou papierovou podšívkou. Vybavený chrbtovým krúžkom, vreckom s vymeniteľným obojstranným chrbtovým štítkom a uzatváracím pákovým mechanizmom. Väčšie balenie 20 ks.Farba: čierna
Šírka chrbta: 75 mm
Rozmery: 225 x 235 x 75 mm
Formát: A5
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zakladače/Šanóny pákové poloplastové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.29 kg |
| EAN: | 5901498013341 |
| Značka: | DONAU |
| Formát: | A5 |
| Farba: | červená |
| Chrbát: | 7.5 cm |
| Materiál: | kartón |
| Mechanika: | páková |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Povrch: | fólia |
| Rozmery (š x v x h): | 225 x 235 x 75 mm |
| s celoplastovým laminovaním: | nie |
| so vzhľadom mramoru: | nie |
| so vzhľadom plátna: | áno |
| Produktový rad: | Donau Master A5 |
| s chrbtovým krúžkom: | áno |
| s chrbtovým vreckom na štítok: | áno |
Zakladač pákový Esselte Economy 7,5cm biely
Skladom
(263 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, bordový
Skladom
(1328 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, tmavomodrý
Skladom
(843 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Zakladač pákový Esselte Economy 5cm modrý
Skladom
(766 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, hnedý
Skladom
(113 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Zakladač pákový Herlitz Q.file 5cm svetlozelený
Skladom
(52 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, modrý
Skladom
(863 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, ružový
Skladom
(1458 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Zakladač pákový Herlitz Q.file 8cm bordový
Skladom
(228 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, sivý
Skladom
(1039 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Zakladač pákový Herlitz Q.file 5cm modrý
Skladom
(351 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový Herlitz Q.file 8cm ružový
Skladom
(444 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, svetlozelený
Skladom
(444 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, modrý
Skladom
(867 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
