Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, hnedý
Kód: X4-DO395002-KLSúvisiaci tovar
Štítok chrbtový násuvný pre zakladače 28x153mm biely
Skladom
(23 BAL.)
€4,29 vrátane DPH
€3,49
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm oranžový
Skladom
(15 KS)
€8,61 vrátane DPH
€7
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm ružový
Skladom
(79 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm zelený
Skladom
(640 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm VIVIDA modrý
Skladom
(33 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte celoplastový A4 MAXI 8cm červený
Skladom
(30 KS)
€9,50 vrátane DPH
€7,72
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm VIVIDA červený
Skladom
(501 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm zelený
Skladom
(19 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte celoplastový A4 MAXI 8cm žltý
Skladom
(11 KS)
€9,50 vrátane DPH
€7,72
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm bordový
Skladom
(21 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm modrý
Skladom
(664 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte celoplastový A4 MAXI 8cm modrý
Skladom
(221 KS)
€9,50 vrátane DPH
€7,72
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm VIVIDA modrý
Skladom
(339 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Podrobný popis
Zakladač formátu A4 s kvalitnou pákovou mechanikou, vyrobený z 2,1 mm hrubého kartónu s gramážou 1290 g/m². Potiahnutý ekologickou polypropylénovou fóliou (100 mic.) s textúrou podobnou plátnu a vnútornou papierovou podšívkou. Vybavený chrbtovým krúžkom, vreckom s vymeniteľným obojstranným chrbtovým štítkom a uzatváracím pákovým mechanizmom. Väčšie balenie 25 ks.Farba: hnedá
Šírka chrbta: 50 mm
Rozmery: 285 x 320 x 50 mm
Formát: A4
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zakladače/Šanóny pákové poloplastové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| EAN: | 5901498054573 |
| Značka: | DONAU |
| Formát: | A4 |
| Farba: | hnedá |
| Chrbát: | 5 cm |
| Materiál: | kartón |
| Mechanika: | páková |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Povrch: | fólia |
| Rozmery (š x v x h): | 285 x 320 x 50 mm |
| Predajná jednotka: | 1 KS |
| s celoplastovým laminovaním: | nie |
| so vzhľadom mramoru: | nie |
| so vzhľadom plátna: | áno |
| Produktový rad: | Donau Master |
| s chrbtovým krúžkom: | áno |
| s chrbtovým vreckom na štítok: | áno |
Zakladač pákový Herlitz maX.file A5 7,5cm na výšku modrý
Skladom
(14 KS)
€8 vrátane DPH
€6,50
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, oranžový
Skladom
(562 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový Esselte Economy 7,5cm žltý
Skladom
(639 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, tyrkysový
Skladom
(1451 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový Esselte Economy 5cm fialový
Skladom
(13 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, biely
Skladom
(2565 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, bordový
Skladom
(1596 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový Esselte Economy 7,5cm oranžový
Skladom
(626 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový Herlitz Q.file 8cm biely
Skladom
(422 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový Esselte Economy 5cm tyrkysový
Skladom
(19 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový Herlitz maX.file A5 7,5cm na šírku čierny
Skladom
(23 KS)
€8 vrátane DPH
€6,50
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, tmavomodrý
Skladom
(1649 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Zakladač pákový Herlitz Q.file 8cm svetlozelený
Skladom
(248 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový Esselte Economy 5cm biely
Skladom
(931 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
