Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, čierny
Kód: X4-DO395001-KLSúvisiaci tovar
Štítok chrbtový násuvný pre zakladače 28x153mm biely
Skladom
(45 BAL.)
€4,29 vrátane DPH
€3,49
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm fialový
Skladom
(27 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm oranžový
Skladom
(12 KS)
€8,61 vrátane DPH
€7
Zakladač pákový Leitz Active Cosy 8,2cm zamatová sivá
Skladom
(4 KS)
€21,49 vrátane DPH
€17,47
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm VIVIDA červený
Skladom
(24 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte celoplastový A4 MAXI 8cm červený
Skladom
(32 KS)
€9,50 vrátane DPH
€7,72
Zakladač pákový Esselte celoplastový Oblong 7,5cm modrý
Skladom
(7 KS)
€11,99 vrátane DPH
€9,75
Zakladač pákový Leitz 180° 5cm svetlomodrý
Skladom
(4 KS)
€13,99 vrátane DPH
€11,37
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm ružový
Skladom
(72 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm sivý
Skladom
(21 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm VIVIDA zelený
Skladom
(287 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm Solea červený
Skladom
(18 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Leitz 180° 8cm tmavo modrý
Skladom
(12 KS)
€13,99 vrátane DPH
€11,37
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm Solea červený
Skladom
(7 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Podrobný popis
Zakladač formátu A4 s kvalitnou pákovou mechanikou, vyrobený z 2,1 mm hrubého kartónu s gramážou 1290 g/m². Potiahnutý ekologickou polypropylénovou fóliou (100 mic.) s textúrou podobnou plátnu a vnútornou papierovou podšívkou. Vybavený chrbtovým krúžkom, vreckom s vymeniteľným obojstranným chrbtovým štítkom a uzatváracím pákovým mechanizmom. Väčšie balenie 25 ks.Farba: čierna
Šírka chrbta: 50 mm
Rozmery: 285 x 320 x 50 mm
Formát: A4
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zakladače/Šanóny pákové poloplastové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| EAN: | 5901498011552 |
| Značka: | DONAU |
| Formát: | A4 |
| Farba: | čierna |
| Chrbát: | 5 cm |
| Materiál: | kartón |
| Mechanika: | páková |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Povrch: | fólia |
| Rozmery (š x v x h): | 285 x 320 x 50 mm |
| s celoplastovým laminovaním: | nie |
| so vzhľadom mramoru: | nie |
| so vzhľadom plátna: | áno |
| Produktový rad: | Donau Master |
| s chrbtovým krúžkom: | áno |
| s chrbtovým vreckom na štítok: | áno |
Zakladač pákový Herlitz Q.file 5cm ružový
Skladom
(28 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, žltý
Skladom
(1244 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, červený
Skladom
(2205 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, sivý
Skladom
(585 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, ružový
Skladom
(1462 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Zakladač pákový Esselte Economy 5cm žltý
Skladom
(76 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový Esselte Economy 5cm bordový
Skladom
(68 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový Herlitz Q.file 5cm pastelový fialový
Skladom
(19 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový Herlitz Q.file 5cm hnedý
Skladom
(41 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový Esselte Economy 5cm modrý
Skladom
(767 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový Herlitz Q.file 8cm modrý
Skladom
(634 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, bordový
Skladom
(538 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Zakladač pákový Esselte Economy 7,5cm oranžový
Skladom
(291 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový Herlitz Q.file 8cm biely
Skladom
(248 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový Herlitz Q.file 8cm žltý
Skladom
(460 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
