Poznámkový bloček kocka nelepená 90x90x85mm mix farieb
Kód: X4-DO302199-KLSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Neónové poznámkové bloky z recyklovaného papiera dodávané ako náhrada do zásobníka. Rozmery 90×90×85 mm. Väčšie balenie 12 ks.Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové kocky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| EAN: | 5901498053798 |
| Značka: | DONAU |
| Farba: | mix |
| Lepenie: | nelepiace |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Počet lístkov: | 800 |
| Prevedenie: | nelepené |
| Rozmery: | 90x90x90 mm |
| Predajná jednotka: | 1 KS |
| v krabičke: | nie |
| Rozmery šírka x výška: | 90 x 90 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
