Bloček DONAU, kocka nelepená, 90 x 90 x 90 mm, neónové farby, v dymovej krabičke
Kód: X4-DO492099-KLSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Neónové poznámkové bloky z recyklovaného papiera v tvare kocky v nelepenej úprave dodávané v plastovej krabičke. Rozmery: krabička 95×95×95 mm, kocka 90×90×90 mm. Väčšie balenie 12 ks.Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové kocky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| EAN: | 5901498053736 |
| Značka: | DONAU |
| Farba: | mix |
| Lepenie: | nelepiace |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Počet lístkov: | 700 |
| Prevedenie: | nelepené |
| Rozmery: | 90 x 90 mm, 90x90x90 mm |
| Predajná jednotka: | 1 KS |
| v krabičke: | áno |
| recyklované: | nie |
| Rozmery šírka x výška: | 90 x 90 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
