Poznámkový bloček kocka nelepená Herlitz 90x90x90mm biela v čiernej krabičke
Kód: X4-HL600360-KLSúvisiaci tovar
Samolepiaci bloček Q-CONNECT recyklované 38x51 žlté 12ks
Skladom
(314 BAL.)
€8,29 vrátane DPH
€6,74
Samolepiaci bloček Q-CONNECT žltý 76x102mm
Skladom
(1118 KS)
€1,99 vrátane DPH
€1,62
Samolepiaci bloček Post-it 76x76 žltá 450l
Skladom
(57 KS)
€14,49 vrátane DPH
€11,78
Samolepiaci bloček Post-it Super Sticky žlté 76x76mm 16x90l
Skladom
(49 BAL.)
€39,50 vrátane DPH
€32,11
Samolepiaci bloček Post-it recyklované, 38x51 mm, žlté
Skladom
(125 BAL.)
€9,99 vrátane DPH
€8,12
Samolepiaci bloček Post-it 102x152 žltý štvorčekový
Skladom
(21 KS)
€7,49 vrátane DPH
€6,09
Samolepiaci bloček Q-CONNECT žltý 76x127 mm
Skladom
(671 KS)
€2,39 vrátane DPH
€1,94
Samolepiaci bloček Q-CONNECT žltý 51 x76mm
Skladom
(4650 KS)
€1,39 vrátane DPH
€1,13
Samolepiaci bloček Q-CONNECT žltý 76x76 mm
Skladom
(6977 KS)
€1,39 vrátane DPH
€1,13
Samolepiaci bloček Q-CONNECT 76x76 mm, 400 l, žltá
Skladom
(757 KS)
€5,29 vrátane DPH
€4,30
Samolepiaci bloček Donau Eco žltý 51x76mm
Skladom
(356 KS)
€0,43 vrátane DPH
€0,35
Samolepiaci bloček Donau Eco žltý 76x76mm
Skladom
(1829 KS)
€0,55 vrátane DPH
€0,45
Samolepiaci bloček Post-it recyklované, 76x76 mm, žlté
Skladom
(122 BAL.)
€19,50 vrátane DPH
€15,85
Samolepiaci bloček Post-it 102x152 žltý linajkový
Skladom
(97 KS)
€7,49 vrátane DPH
€6,09
Samolepiaci bloček Q-CONNECT recyklované 76x76 žlté 12ks
Skladom
(159 BAL.)
€12,48 vrátane DPH
€10,15
Podrobný popis
Biele poznámkové bloky z bezdrevného papiera 80 g / m² v tvare kocky v rovnej nelepenej úprave. Rozmery: krabička zásobníka 95 × 95 × 95 mm, kocka 90 × 90 × 90 mm. V balení 700 listov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové kocky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 4008111600368 |
| Značka: | Herlitz |
| Farba: | biela |
| Lepenie: | nelepiace |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Počet lístkov: | 700 |
| Prevedenie: | nelepené |
| Rozmery: | 90x90x90 mm |
| v krabičke: | áno |
| Rozmery šírka x výška: | 90 x 90 mm |
Poznámkový bloček kocka nelepená 90x90x85mm mix farieb
Skladom
(97 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Poznámkový bloček kocka lepená, 90x90x85 mm, farebná
Skladom
(88 KS)
€9,50 vrátane DPH
€7,72
Poznámkový bloček kocka nelepená, 83x83x75 mm, biela
Skladom
(752 KS)
€3,99 vrátane DPH
€3,24
Poznámkový bloček kocka nelepená, 83x83x75 mm, pastelové farby
Skladom
(36 KS)
€3,99 vrátane DPH
€3,24
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
