Poznámkový bloček kocka nelepená, 83x83x75 mm, pastelové farby, číra krabička
Kód: X4-DO491001-KLSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Farebné (pastelové farby) nelepené poznámkové bloky v čírej plastovej krabičke.Rozmer bločkov 83x83x75mm.
Rozmer krabičky 92x92x82mm
Väčšie balenie 6 ks.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové kocky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| EAN: | 9003106066933 |
| Značka: | DONAU |
| Farba: | mix |
| Lepenie: | nelepiace |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Počet lístkov: | 700 |
| Prevedenie: | nelepené |
| Rozmery: | 83x83x75 mm |
| v krabičke: | áno |
| Rozmery šírka x výška: | 83 x 83 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
