Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A5/75 mm, žltý
Kód: X4-DO390511-KLSúvisiaci tovar
Štítok chrbtový násuvný pre zakladače 48x153mm biely
Skladom
(77 BAL.)
€4,78 vrátane DPH
€3,89
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm žltý
Skladom
(25 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Leitz 180° 5cm svetlozelený
Skladom
(16 KS)
€13,99 vrátane DPH
€11,37
Zakladač pákový Leitz Active Cosy 8,2cm teplá žltá
Skladom
(8 KS)
€21,49 vrátane DPH
€17,47
Zakladač pákový Esselte celoplastový A4 MAXI 8cm žltý
Skladom
(12 KS)
€9,50 vrátane DPH
€7,72
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm Solea levanduľový
Skladom
(13 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm ružový
Skladom
(22 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm svetlomodrý
Skladom
(22 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm mätový
Skladom
(10 KS)
€8,61 vrátane DPH
€7
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm VIVIDA modrý
Skladom
(21 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm Solea červený
Skladom
(18 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm Solea modrý
Skladom
(105 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte celoplastový A4 MAXI 8cm červený
Skladom
(32 KS)
€9,50 vrátane DPH
€7,72
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm oranžový
Skladom
(12 KS)
€8,61 vrátane DPH
€7
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm svetlomodrý
Skladom
(43 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Podrobný popis
Zakladač formátu A5 s kvalitnou pákovou mechanikou, vyrobený z 2,1 mm hrubého kartónu s gramážou 1290 g/m². Potiahnutý ekologickou polypropylénovou fóliou (100 mic.) s textúrou podobnou plátnu a vnútornou papierovou podšívkou. Vybavený chrbtovým krúžkom, vreckom s vymeniteľným obojstranným chrbtovým štítkom a uzatváracím pákovým mechanizmom. Väčšie balenie 20 ks.Farba: žltá
Šírka chrbta: 75 mm
Rozmery: 225 x 235 x 75 mm
Formát: A5
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zakladače/Šanóny pákové poloplastové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.29 kg |
| EAN: | 5901498013464 |
| Značka: | DONAU |
| Formát: | A5 |
| Farba: | žltá |
| Chrbát: | 7.5 cm |
| Materiál: | kartón |
| Mechanika: | páková |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Povrch: | fólia |
| Rozmery (š x v x h): | 225 x 235 x 75 mm |
| s celoplastovým laminovaním: | nie |
| so vzhľadom mramoru: | nie |
| so vzhľadom plátna: | áno |
| Produktový rad: | Donau Master A5 |
| s chrbtovým krúžkom: | áno |
| s chrbtovým vreckom na štítok: | áno |
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, žltý
Skladom
(1331 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Zakladač pákový Herlitz Q.file 5cm svetlozelený
Skladom
(27 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový Herlitz Q.file 5cm svetlomodrý
Skladom
(50 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A5/75 mm, modrý
Skladom
(188 KS)
€5,99 vrátane DPH
€4,87
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, zelený
Skladom
(779 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Zakladač pákový Herlitz Q.file 8cm bordový
Skladom
(232 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A5/75 mm, červený
Skladom
(100 KS)
€5,99 vrátane DPH
€4,87
Zakladač pákový Esselte Economy 7,5cm bordový
Skladom
(774 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový Herlitz Q.file 5cm zelený
Skladom
(409 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, tmavomodrý
Skladom
(1620 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, čierny
Skladom
(2644 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Zakladač pákový Herlitz Q.file 5cm bordový
Skladom
(71 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový Herlitz Q.file 5cm ružový
Skladom
(28 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, žltý
Skladom
(585 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Zakladač pákový Herlitz Q.file 8cm oranžový
Skladom
(111 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
