Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, sivý
Kód: X4-DO397013-KLSúvisiaci tovar
Štítok chrbtový násuvný pre zakladače 48x153mm biely
Skladom
(77 BAL.)
€4,78 vrátane DPH
€3,89
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm modrý
Skladom
(340 KS)
€8,61 vrátane DPH
€7
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm Solea broskyňový
Skladom
(16 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Leitz Active Cosy 8,2cm zamatová sivá
Skladom
(4 KS)
€21,49 vrátane DPH
€17,47
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm fialový
Skladom
(27 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm mätový
Skladom
(10 KS)
€8,61 vrátane DPH
€7
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm oranžový
Skladom
(12 KS)
€8,61 vrátane DPH
€7
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm modrý
Skladom
(826 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm Solea levanduľový
Skladom
(13 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm biela
Skladom
(50 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm bordový
Skladom
(36 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm VIVIDA biely
Skladom
(474 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm VIVIDA čierny
Skladom
(881 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm bordový
Skladom
(13 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm VIVIDA čierny
Skladom
(83 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Podrobný popis
Zakladač formátu A4 s kvalitnou pákovou mechanikou, vyrobený z 2,1 mm hrubého kartónu s gramážou 1290 g/m². Potiahnutý ekologickou polypropylénovou fóliou (100 mic.) s textúrou podobnou plátnu. Vnútorná papierová podšívka. Vybavený chrbtovým krúžkom, vreckom s vymeniteľným chrbtovým štítkom a uzatváracím mechanizmom. Väčšie balenie 25 ks.Farba: sivá
Šírka chrbta: 75 mm
Rozmery: 285 x 320 x 75 mm
Formát: A4
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zakladače/Šanóny pákové poloplastové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| EAN: | 5901498012214 |
| Značka: | DONAU |
| Formát: | A4 |
| Farba: | sivá |
| Chrbát: | 7.5 cm |
| Materiál: | kartón |
| Mechanika: | páková |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Povrch: | fólia |
| Rozmery (š x v x h): | 285 x 320 x 75 mm |
| s celoplastovým laminovaním: | nie |
| so vzhľadom mramoru: | nie |
| so vzhľadom plátna: | áno |
| Produktový rad: | Donau Master |
| s chrbtovým krúžkom: | áno |
| s chrbtovým vreckom na štítok: | áno |
Zakladač pákový Esselte Economy 5cm oranžový
Skladom
(32 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, svetlozelený
Skladom
(918 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Zakladač pákový Herlitz Q.file 5cm ružový
Skladom
(28 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový Esselte Economy 7,5cm červený
Skladom
(745 KS)
€6,15 vrátane DPH
€5
Zakladač pákový Herlitz Q.file 8cm čierny
Skladom
(326 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový Esselte Economy 7,5cm čierny
Skladom
(814 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový Herlitz Q.file 8cm oranžový
Skladom
(91 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový Esselte Economy 7,5cm fialový
Skladom
(112 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, hnedý
Skladom
(371 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Zakladač pákový Esselte Economy 5cm sivý
Skladom
(44 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový Esselte Economy 7,5cm žltý
Skladom
(415 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, červený
Skladom
(504 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, červený
Skladom
(2196 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Zakladač pákový Herlitz Q.file 5cm bordový
Skladom
(569 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, svetlomodrý
Skladom
(1164 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
