Archívny box EMBA TYP I/75
Kód: X4-EC750000-KLSúvisiaci tovar
Archívna krabica so sklápacím vekom DONAU modrá 560×370×315 mm
Skladom
(107 KS)
€9,50 vrátane DPH
€7,72
Úložný box s vekom Leitz MyBox, veľkosť L biela/purpurová
Skladom
(1 KS)
€52,48 vrátane DPH
€42,67
Úložný box s vekom Leitz MyBox, veľkosť L biela/zelená;;;
Skladom
(1 KS)
€52,48 vrátane DPH
€42,67
Archívna krabica EMBA TYP II/350 R:110x350x260 mm
Skladom
(1202 KS)
€5,79 vrátane DPH
€4,71
Archívna krabica s odnímateľným vekom DONAU modrá 545×363×317 mm
Skladom
(230 KS)
€8,79 vrátane DPH
€7,15
Archívna krabica s vekom Esselte ECO hnedá 345x242x439 mm
Skladom
(1 KS)
€9,79 vrátane DPH
€7,96
Úložný box s vekom Leitz MyBox, veľkosť S biela/sivá
Skladom
(2 KS)
€34,49 vrátane DPH
€28,04
Podrobný popis
Ekologický výrobok. Box z recyklovateľnej špeciálne impregnovanej lepenky odolnej voči atmosferickej vlhkosti na dlhodobé uloženie záznamov. Tri varianty postavenia, kvalitná sieťotlač. Vhodný v kombinácii so skupinovým boxom. Väčšie balenie 25 ks. Rozmery (š x v x d) 75 x 330 x 260 mm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Archívne boxy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| EAN: | 8595102600606 |
| Značka: | Emba |
| Formát: | A4 |
| Farba: | hnedá/zelená |
| Chrbát: | 7.5 cm |
| Materiál: | lepenka |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Rozmery: | 75 x 330 x 260 mm |
Archívny box Esselte Speedbox 100mm biely/červený
Skladom
(4 KS)
€2,48 vrátane DPH
€2,02
Archívny box Leitz Infinity 150mm Acid Free biely
Skladom
(3 KS)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Archívny box EMBA TYP I/75/COL/B čierny
Skladom
(109 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Archívny box ležatý Leitz Infinity 80mm Acid Free biely
Skladom
(20 KS)
€8,79 vrátane DPH
€7,15
Archívny box na zakladač Esselte biely/červený
Skladom
(851 KS)
€2,60 vrátane DPH
€2,11
Archívny box Leitz Infinity 100mm Acid Free biely
Skladom
(4 KS)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Archívny box Esselte Speedbox 150mm biely/červený
Skladom
(52 KS)
€3,99 vrátane DPH
€3,24
Archívny box Esselte 80mm biely/červený
Skladom
(713 KS)
€1,80 vrátane DPH
€1,46
Archívny box Esselte 100mm biely/červený
Skladom
(2522 KS)
€2,09 vrátane DPH
€1,70
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
