Archívny box EMBA TYP II/130 R:130x350x260 mm
Kód: X4-EC130000-KLSúvisiaci tovar
Archívny box Esselte Speedbox 150mm biely/červený
Skladom
(49 KS)
€3,99 vrátane DPH
€3,24
Archívny box Fellowes BANKERS BOX 105mm sivý/biely
Skladom
(874 KS)
€1,89 vrátane DPH
€1,54
Archívny box Esselte 200mm biely/červený
Skladom
(656 KS)
€4,49 vrátane DPH
€3,65
Archívny box na závesné obaly Esselte biely/červený
Skladom
(21 KS)
€3,99 vrátane DPH
€3,24
Archívny box Esselte Speedbox 80mm biely/červený
Skladom
(33 KS)
€2,46 vrátane DPH
€2
Podrobný popis
Krabica pre náročnú archiváciu - jediný obal na slovenskom trhu na odovzdanie dokumentov so znakom „A“ do Štátneho archívu. Vyrobená z hladkej archívnej lepenky. Rozmery (š x v x d) 130 x 350 x 260 mm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Archívne škatule |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
| Značka: | Emba |
| Formát: | A4 |
| Farba: | hnedá |
| Gramáž: | 1300 g/m2 |
| Chrbát: | 13 cm |
| Kapacita: | 1300 listov |
| Materiál: | lepenka |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Prevedenie: | „A“ do Štátneho archívu |
| Rozmery: | 130 x 350 x 260 mm |
| Predajná jednotka: | 1 KS |
Archívna krabica s predným otváraním DONAU hnedá 555×360×315 mm
Skladom
(13 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Archívna krabica s odnímateľným vekom DONAU hnedá 545×363×317 mm
Skladom
(862 KS)
€8 vrátane DPH
€6,50
Archívny box EMBA TYP II/410 R:110x410x260 mm
Skladom
(11 KS)
€5,99 vrátane DPH
€4,87
Archívna krabica s vekom Esselte ECO hnedá 345x242x439 mm
Skladom
(45 KS)
€9,79 vrátane DPH
€7,96
Úložný box s vekom Leitz MyBox, veľkosť S biela/sivá
Skladom
(2 KS)
€34,49 vrátane DPH
€28,04
Archívna krabica horizontálna Esselte biela/červená 330x80x260 mm
Skladom
(409 KS)
€2,39 vrátane DPH
€1,94
Archívna krabica na zakladače Esselte ECO hnedá 305x343x427 mm
Skladom
(17 KS)
€9,79 vrátane DPH
€7,96
Úložný box s vekom Leitz MyBox, veľkosť L biela/sivá
Skladom
(3 KS)
€53,98 vrátane DPH
€43,89
Úložný box s vekom Leitz MyBox, veľkosť L biela/zelená;;;
Skladom
(1 KS)
€52,48 vrátane DPH
€42,67
Archívny box EMBA TYP II/350 R:110x350x260 mm
Skladom
(1252 KS)
€5,79 vrátane DPH
€4,71
Úložný box s vekom Leitz MyBox, veľkosť S biela/modrá
Skladom
(1 KS)
€35,49 vrátane DPH
€28,85
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
