Archívny box EMBA TYP I/110
Kód: X4-EC110000-KLSúvisiaci tovar
Úložný box s vekom Leitz MyBox, veľkosť S biela/ružová
Skladom
(1 KS)
€35,49 vrátane DPH
€28,85
Archívna krabica EMBA TYP II/350 R:110x350x260 mm
Skladom
(1202 KS)
€5,79 vrátane DPH
€4,71
Úložný box s vekom Leitz MyBox, veľkosť S biela/modrá
Skladom
(1 KS)
€35,49 vrátane DPH
€28,85
Archívna krabica EMBA TYP II/390 R:180x390x290 mm
Skladom
(7 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Archívna krabica so sklápacím vekom DONAU modrá 560×370×315 mm
Skladom
(107 KS)
€9,50 vrátane DPH
€7,72
Archívna krabica horizontálna Esselte biela/červená 330x80x260 mm
Skladom
(311 KS)
€2,39 vrátane DPH
€1,94
Archívna krabica EMBA TYP II/410 R:110x410x260 mm
Skladom
(11 KS)
€5,99 vrátane DPH
€4,87
Sťahovací box Strong EMBA 3.H/H zelená potlač
Skladom
(31 KS)
€23,99 vrátane DPH
€19,50
Archívna krabica s vekom Esselte ECO hnedá 345x242x439 mm
Skladom
(1 KS)
€9,79 vrátane DPH
€7,96
Archívna krabica EMBA TYP II/450 R:110x450x320 mm
Skladom
(9 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Podrobný popis
Archívny box z hladkej lepenky na uloženie záznamov do 25 rokov. Používa sa pri rozdelení agendy, účtovných rokov alebo ako firemná farba. Možnosť prehľadného popisu, uloženie v troch polohách. Vhodný v kombinácii so skupinovým boxom - možnosť vložiť 5 boxov I/ 75 alebo kombináciu boxov I/ 50, I/ 75 a I/ 110. Rozmery 110 × 330 × 260 mm. Dodávaný v rozloženom stave. Väčšie balenie 25 ks.Dodatočné parametre
| Kategória: | Archívne boxy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.38 kg |
| EAN: | 8595102600613 |
| Značka: | Emba |
| Formát: | A4 |
| Farba: | hnedá/zelená |
| Chrbát: | 11 cm |
| Materiál: | lepenka |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Rozmery: | 110 x 330 x 260 mm |
Archívny box Leitz Infinity 100mm Acid Free biely
Skladom
(4 KS)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Archívny box Esselte Speedbox 80mm biely/červený
Skladom
(10 KS)
€2,46 vrátane DPH
€2
Archívny box Leitz Infinity 150mm Acid Free biely
Skladom
(3 KS)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Archívny box Esselte 150mm biely/červený
Skladom
(1500 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
