Archív na časopisy Fellowes BANKERS BOX sivý/biely
Kód: X4-FE018600-KLSúvisiaci tovar
Archívny box Esselte 100mm biely/červený
Skladom
(2522 KS)
€2,09 vrátane DPH
€1,70
Archívny box Leitz Infinity 100mm Acid Free biely
Skladom
(4 KS)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Archívny box Fellowes BANKERS BOX 105mm sivý/biely
Skladom
(1783 KS)
€1,89 vrátane DPH
€1,54
Archívny box Esselte 150mm biely/červený
Skladom
(1500 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Archívny box EMBA TYP I/75/COL/B čierny
Skladom
(109 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Archívny box na závesné obaly Esselte biely/červený
Skladom
(17 KS)
€3,99 vrátane DPH
€3,24
Podrobný popis
Stabilný stojan popisovateľný vpredu a vzadu. Dodávaný v rozloženom stave. Rozmery (Š × V × D) 80 × 325 × 254 mm. Väčšie balenie 20 ks. Farba sivá/ biela.Rozmery v cm: 8x32,5x25,4
Farba: sivá/biela
Dodatočné parametre
| Kategória: | Archívy na časopisy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 5016291885511 |
| Značka: | Fellowes |
| Formát: | A4 |
| Farba: | sivá/biela |
| Chrbát: | 8 cm |
| Materiál: | kartón |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Motív: | - |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Prevedenie: | stojan na časopisy |
| Rozmery: | 80 x 325 x 254 mm |
Archív na časopisy Herlitz Montana čierny
Skladom
(396 KS)
€1,49 vrátane DPH
€1,21
Archív na časopisy Herlitz Economy zelený
Skladom
(91 KS)
€1,39 vrátane DPH
€1,13
Archív na časopisy Herlitz Montana modrý
Skladom
(77 KS)
€1,49 vrátane DPH
€1,21
Archív na časopisy Herlitz Montana hnedý
Skladom
(94 KS)
€1,49 vrátane DPH
€1,21
Archív na časopisy Herlitz Economy čierny
Skladom
(137 KS)
€1,29 vrátane DPH
€1,05
Archív na časopisy Herlitz Economy tmavočervený
Skladom
(100 KS)
€1,29 vrátane DPH
€1,05
Archív na časopisy Herlitz Economy žltý
Skladom
(122 KS)
€1,39 vrátane DPH
€1,13
Archív na časopisy Herlitz Economy modrý
Skladom
(189 KS)
€1,39 vrátane DPH
€1,13
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
