Archív na časopisy Esselte biely/červený
Kód: X4-ES493222-KLSúvisiaci tovar
Archívny box EMBA TYP I/75/COL/B čierny
Skladom
(109 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Archívny box ležatý Leitz Infinity 80mm Acid Free biely
Skladom
(20 KS)
€8,79 vrátane DPH
€7,15
Archívny box Esselte 200mm biely/červený
Skladom
(848 KS)
€4,49 vrátane DPH
€3,65
Archívny box Leitz Infinity 100mm Acid Free biely
Skladom
(4 KS)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Archívny box Fellowes BANKERS BOX 80mm sivý/biely
Skladom
(657 KS)
€1,69 vrátane DPH
€1,37
Podrobný popis
Stabilný skladací stojan na archiváciu časopisov, katalógov a pod. do formátu A4. Šírka chrbta 80 mm, otvor na ľahkú manipuláciu, predtlač pre popis. Využiteľný samostatne alebo v kombinácii s archivačnými krabicami. Väčšie balenie 25 ks.Rozmer (š x v x h): 80 x 322 x 254mm
Farba: biela/červená
Dodatočné parametre
| Kategória: | Archívy na časopisy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 5902812336719 |
| Značka: | Esselte |
| Formát: | A4 |
| Farba: | biela/červená |
| Chrbát: | 8 cm |
| Materiál: | lepenka |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Motív: | - |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Prevedenie: | skladací |
| Rozmery: | 80 x 322 x 254 mm |
Archív na časopisy Fellowes BANKERS BOX sivý/biely
Skladom
(660 KS)
€1,99 vrátane DPH
€1,62
Archív na časopisy Herlitz Economy tmavočervený
Skladom
(100 KS)
€1,29 vrátane DPH
€1,05
Archív na časopisy Herlitz Montana hnedý
Skladom
(94 KS)
€1,49 vrátane DPH
€1,21
Archív na časopisy Herlitz Economy modrý
Skladom
(189 KS)
€1,39 vrátane DPH
€1,13
Archív na časopisy Herlitz Economy čierny
Skladom
(137 KS)
€1,29 vrátane DPH
€1,05
Archív na časopisy Herlitz Economy zelený
Skladom
(91 KS)
€1,39 vrátane DPH
€1,13
Archív na časopisy Herlitz Montana modrý
Skladom
(77 KS)
€1,49 vrátane DPH
€1,21
Archív na časopisy Herlitz Economy žltý
Skladom
(122 KS)
€1,39 vrátane DPH
€1,13
Archív na časopisy Herlitz Montana čierny
Skladom
(396 KS)
€1,49 vrátane DPH
€1,21
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
