Zošit 460, A4, 60 listov, čistý
Kód: X4-BK046000-KLSúvisiaci tovar
Obal na atlas sveta Karton PP PVC 25 ks
Skladom
(20 BAL.)
€27,99 vrátane DPH
€22,76
Jednotková cena:
€0,91 / 1 ks
Obal na prírodovedu, transparentný, 37,5 x25 cm
Skladom
(10 BAL.)
€26,99 vrátane DPH
€21,94
Obaly na zošity, Gimboo, A4, hladké, 150 mic.m, priehľadné
Skladom
(996 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Jednotková cena:
€0,30 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO samolepiaci číry, 90 mic.m, 25 × 45 cm, 10 ks
Skladom
(118 BAL.)
€2,99 vrátane DPH
€2,43
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, červený, 25 ks
Skladom
(228 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, priehľadný, 25 ks
Skladom
(181 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, fialový, 25 ks
Skladom
(72 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na notový zošit, 43 x 15,5 cm
Skladom
(9 BAL.)
€16,49 vrátane DPH
€13,41
Jednotková cena:
€0,27 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, žltý, 25 ks
Skladom
(171 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Flexibilný obal na knihy a zošity Herlitz easy.cover, 5 ks, v sáčku
Skladom
(5 BAL.)
€11,99 vrátane DPH
€9,75
Obal na zošity GIMBOO A4, zrnitý, 90 mic.m, priesvitný, 10 ks
Skladom
(161 BAL.)
€2,89 vrátane DPH
€2,35
Jednotková cena:
€0,24 / 1 ks
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, modrý, 25 ks
Skladom
(171 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Obal na zošity GIMBOO samolepiaci číry, 90 mic.m, 30,5 × 54 cm, 10 ks
Skladom
(712 BAL.)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Obal na zošity GIMBOO A4, hladký, 150 mic.m, zelený, 25 ks
Skladom
(183 BAL.)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Obal na zošity GIMBOO A5, zrnitý, 90 mic.m, priesvitný, 10 ks
Skladom
(121 BAL.)
€2,39 vrátane DPH
€1,94
Podrobný popis
Veľký 60 listový zošit 460 s čistým papierom z hladkého bezdrevného papiera, pre základné a stredné školy, balený vo fólii po 10 ks.Základné vlastnosti zošitu:
Čistý papier bez liniek a štvorčekov
Formát A4
60 listov
Gramáž papiera 60 g/m2
Vyrobené z hladkého bezdrevného papiera
Zmena motívu vyhradená
Zošit Herlitz A4, 40 listov, linajkový, s parciálnym lakom, 3D UV Príroda, mix motívov
Skladom
(161 KS)
€2,69 vrátane DPH
€2,19
Zošit GIMBOO 564, A5, 60 listov, linajkový, mix farieb
Skladom
(200 KS)
€0,75 vrátane DPH
€0,61
Zošit OFFICE PRODUCTS 584, A5, 80 listov, linajkový, mix farieb
Skladom
(151 KS)
€0,92 vrátane DPH
€0,75
Zošit 423 so špeciálnou liniatúrou, A4, 20 listový
Skladom
(100 KS)
€0,77 vrátane DPH
€0,63
Zošit GIMBOO 564, A5, 60 listov, linajkový, mix motívov
Skladom
(96 KS)
€0,75 vrátane DPH
€0,61
Zošit Herlitz A4, 40 listov, linajkový, s parciálnym lakom, 3D UV Art deco, mix motívov
Skladom
(61 KS)
€2,69 vrátane DPH
€2,19
Zošit Herlitz 624, A6, linajkový, 70g/m2, mix motívov
Skladom
(330 KS)
€0,34 vrátane DPH
€0,28
Zošit GIMBOO 464, A4, 60 listov, linajkový, mix motívov
Skladom
(124 KS)
€1,49 vrátane DPH
€1,21
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
