Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, čierny
Kód: X4-DO397001-KLSúvisiaci tovar
Štítok chrbtový násuvný pre zakladače 48x153mm biely
Skladom
(77 BAL.)
€4,78 vrátane DPH
€3,89
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm fialový
Skladom
(27 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte celoplastový Oblong 7,5cm modrý
Skladom
(7 KS)
€11,99 vrátane DPH
€9,75
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm VIVIDA červený
Skladom
(24 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm VIVIDA žltý
Skladom
(199 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm Solea červený
Skladom
(7 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte celoplastový A4 MAXI 8cm biely
Skladom
(19 KS)
€9,84 vrátane DPH
€8
Zakladač pákový Leitz 180° 5cm tmavomodrý
Skladom
(9 KS)
€13,99 vrátane DPH
€11,37
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm VIVIDA modrý
Skladom
(21 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm červený
Skladom
(10 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm Naturele krémový
Skladom
(13 KS)
€8,61 vrátane DPH
€7
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm sivý
Skladom
(21 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte celoplastový A4 MAXI 8cm zelený
Skladom
(17 KS)
€9,50 vrátane DPH
€7,72
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm VIVIDA modrý
Skladom
(398 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm Naturele krémový
Skladom
(39 KS)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Podrobný popis
Zakladač formátu A4 s kvalitnou pákovou mechanikou, vyrobený z 2,1 mm hrubého kartónu s gramážou 1290 g/m². Potiahnutý ekologickou polypropylénovou fóliou (100 mic.) s textúrou podobnou plátnu. Vnútorná papierová podšívka. Vybavený chrbtovým krúžkom, vreckom s vymeniteľným chrbtovým štítkom a uzatváracím mechanizmom. Väčšie balenie 25 ks.Farba: čierna
Šírka chrbta: 75 mm
Rozmery: 285 x 320 x 75 mm
Formát: A4
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zakladače/Šanóny pákové poloplastové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| EAN: | 5901498011972 |
| Značka: | DONAU |
| Formát: | A4 |
| Farba: | čierna |
| Chrbát: | 7.5 cm |
| Materiál: | kartón |
| Mechanika: | páková |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Povrch: | fólia |
| Rozmery (š x v x h): | 75 x 320 x 285 mm |
| s celoplastovým laminovaním: | nie |
| so vzhľadom mramoru: | nie |
| so vzhľadom plátna: | áno |
| Produktový rad: | Donau Master |
| s chrbtovým krúžkom: | áno |
| s chrbtovým vreckom na štítok: | áno |
Zakladač pákový Herlitz Q.file 8cm sivý
Skladom
(386 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový Herlitz Q.file 5cm modrý
Skladom
(357 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, červený
Skladom
(2205 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Zakladač pákový Herlitz Q.file 8cm svetlozelený
Skladom
(312 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový Herlitz Q.file 8cm svetlomodrý
Skladom
(307 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový Herlitz Q.file 8cm čierny
Skladom
(326 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový Esselte Economy 5cm žltý
Skladom
(76 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový Herlitz Q.file 8cm žltý
Skladom
(460 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, fialový
Skladom
(649 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Zakladač pákový Esselte Economy 7,5cm bordový
Skladom
(773 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový Esselte Economy 7,5cm červený
Skladom
(760 KS)
€6,15 vrátane DPH
€5
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, tmavomodrý
Skladom
(1580 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Zakladač pákový Herlitz Q.file 5cm tyrkysový
Skladom
(43 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, sivý
Skladom
(585 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
