Samolepiaci bloček trojuholník, 6 neonových farieb
Kód: X4-DO756499-KLSúvisiaci tovar
Samolepiaci bloček Post-it 76x76 žltá 450l
Skladom
(59 KS)
€13,99 vrátane DPH
€11,37
Samolepiaci bloček Q-CONNECT žltý 76x76 mm
Skladom
(7328 KS)
€1,39 vrátane DPH
€1,13
Samolepiaci bloček Q-CONNECT recyklované 38x51 žlté 12ks
Skladom
(319 BAL.)
€8,29 vrátane DPH
€6,74
Samolepiaci bloček Post-it 102x152 žltý štvorčekový
Skladom
(21 KS)
€7,29 vrátane DPH
€5,93
Samolepiaci bloček Q-CONNECT žltý 76x102mm
Skladom
(1118 KS)
€1,99 vrátane DPH
€1,62
Samolepiaci bloček Donau Eco žltý 76x76mm
Skladom
(1520 KS)
€0,55 vrátane DPH
€0,45
Samolepiaci bloček Donau Eco žltý 76x127mm
Skladom
(212 KS)
€0,91 vrátane DPH
€0,74
Samolepiaci bloček Post-it 102x152 žltý linajkový
Skladom
(63 KS)
€7,29 vrátane DPH
€5,93
Samolepiaci bloček Post-it Super Sticky 76x76mm žltá 350l
Skladom
(22 KS)
€14,49 vrátane DPH
€11,78
Samolepiaci bloček Post-it Super Sticky 101x101 žltý linajky
Skladom
(29 KS)
€16,49 vrátane DPH
€13,41
Samolepiaci bloček Q-CONNECT žltý 51 x76mm
Skladom
(4661 KS)
€1,39 vrátane DPH
€1,13
Samolepiaci bloček Post-it 38x51 žlté 20x100l
Skladom
(15 BAL.)
€19,50 vrátane DPH
€15,85
Samolepiaci bloček Q-CONNECT žltý 76x127 mm
Skladom
(678 KS)
€2,39 vrátane DPH
€1,94
Samolepiaci bloček Q-CONNECT 76x76 mm, 400 l, žltá
Skladom
(886 KS)
€5,29 vrátane DPH
€4,30
Samolepiaci bloček Post-it Super Sticky žlté 76x76mm 16x90l
Skladom
(49 BAL.)
€39,50 vrátane DPH
€32,11
Podrobný popis
Samolepiace poznámkové bločky v tvare trojuholníka, v 6 pútavých neónových farbách. Počet lístkov: 6x150 vo veľkosti 43x50mm. Hmotnosť: 75 g / m2. Opätovne prelepiteľné. Farba: neónová.Dodatočné parametre
| Kategória: | Samolepiace bločky farebné |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| EAN: | 5901498044239 |
| Značka: | DONAU |
| Farba: | mix |
| Lepenie: | lepiace |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Počet lístkov: | 900 |
| Počet lístkov v balení: | 900 |
| Typ: | čisté |
| Rozmery: | 43 x 50 mm |
| recyklované: | nie |
| Rozmery šírka x výška: | 43 x 50 mm |
Samolepiaci bloček Q-CONNECT recyklované 127x76 dúhové 12ks
Skladom
(124 BAL.)
€24,49 vrátane DPH
€19,91
Samolepiaci bloček 76x76mm 4 farby 12 bločkov x 100 listkov
Skladom
(89 KS)
€7,79 vrátane DPH
€6,33
Samolepiaci bloček Stick’n Hopax, 360°, 76x76 mm, zelený
Skladom
(16 KS)
€1,39 vrátane DPH
€1,13
Bloček Donau neónový, 76 x 76 mm, modrý, 100 lístkov
Skladom
(295 KS)
€0,97 vrátane DPH
€0,79
Bloček Donau 76 x 76 mm, mix neónových farieb, 400 lístkov
Skladom
(117 KS)
€4,49 vrátane DPH
€3,65
Samolepiaci bloček Post-it Super Sticky, 76x76 mm, mix neónových farieb, zvýhodnené balenie
Skladom
(7 BAL.)
€66,49 vrátane DPH
€54,06
Samolepiaci bloček Donau v 6 neónových farbách 50 x 50 mm 250l
Skladom
(226 KS)
€1,89 vrátane DPH
€1,54
Samolepiaci bloček Q-CONNECT 76x76 mm, 400 l, pastelová
Skladom
(1222 KS)
€6,29 vrátane DPH
€5,11
Samolepiaci bloček Stick’n Hopax Kraft, 76x76 mm, prírodná hnedá
Skladom
(24 KS)
€1,09 vrátane DPH
€0,89
Samolepiaci bloček Post-it ENERGETIC, 38x51mm, 12x100 lístkov
Skladom
(7 SADA)
€20,49 vrátane DPH
€16,66
Bloček Donau neónový, 76 x 76 mm, oranžový, 100 lístkov
Skladom
(263 KS)
€0,97 vrátane DPH
€0,79
Bloček Donau neónový, 76 x 76 mm, zelený, 100 lístkov
Skladom
(385 KS)
€0,97 vrátane DPH
€0,79
Samolepiaci bloček Post-it 76x76 zelená
Skladom
(15 KS)
€14,49 vrátane DPH
€11,78
Samolepiaci bloček Q-CONNECT neónové 76x76mm ružové
Skladom
(382 KS)
€1,99 vrátane DPH
€1,62
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
