Bloček Donau neónový, 76 x 76 mm, modrý, 100 lístkov
Kód: X4-DO601110-KLSúvisiaci tovar
Samolepiaci bloček Q-CONNECT žltý 76x102mm
Skladom
(1087 KS)
€1,99 vrátane DPH
€1,62
Samolepiaci bloček Donau Eco žltý 76x127mm
Skladom
(177 KS)
€0,91 vrátane DPH
€0,74
Samolepiaci bloček Q-CONNECT žltý 76x76 mm
Skladom
(5957 KS)
€1,39 vrátane DPH
€1,13
Samolepiaci bloček Q-CONNECT 76x76 mm, 400 l, žltá
Skladom
(643 KS)
€5,29 vrátane DPH
€4,30
Samolepiaci bloček Q-CONNECT recyklované 38x51 žlté 12ks
Skladom
(279 BAL.)
€8,29 vrátane DPH
€6,74
Samolepiaci bloček Post-it 38x51 žlté 20x100l
Skladom
(14 BAL.)
€19,50 vrátane DPH
€15,85
Samolepiaci bloček Donau Eco žltý 38x51mm /3x100
Skladom
(282 BAL.)
€0,86 vrátane DPH
€0,70
Samolepiaci bloček Q-CONNECT žltý 38x51mm 3x100 l
Skladom
(835 BAL.)
€1,99 vrátane DPH
€1,62
Samolepiaci bloček Q-CONNECT recyklované 76x76 žlté 12ks
Skladom
(156 BAL.)
€12,48 vrátane DPH
€10,15
Samolepiaci bloček Post-it Super Sticky 76x76mm žltá 350l
Skladom
(15 KS)
€16,49 vrátane DPH
€13,41
Samolepiaci bloček Post-it 102x152 žltý linajkový
Skladom
(99 KS)
€7,49 vrátane DPH
€6,09
Samolepiaci bloček Post-it recyklované, 38x51 mm, žlté
Skladom
(63 BAL.)
€9,99 vrátane DPH
€8,12
Samolepiaci bloček Post-it Super Sticky žlté 76x76mm 16x90l
Skladom
(48 BAL.)
€39,50 vrátane DPH
€32,11
Samolepiaci bloček Post-it 76x76 žlté 20x100l
Skladom
(3 BAL.)
€46,49 vrátane DPH
€37,80
Samolepiaci bloček Q-CONNECT recyklované 127x76 žlté 12 ks
Skladom
(76 BAL.)
€20,49 vrátane DPH
€16,66
Podrobný popis
Univerzálne neónové samolepiace bločky z papiera gramáže 70 g / m², 100-lístkové, jednotlivo balené. Lepidlo zmývateľné vodou. Udelený Green Point za účasť na recyklácii a zhodnocovaní odpadov vyplývajúcich z ustanovení nariadení EÚ. Väčšie balenie 12 ks. Farba modrá.Dodatočné parametre
| Kategória: | Samolepiace bločky farebné |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 5901503676073 |
| Značka: | DONAU |
| Farba: | modrá |
| Lepenie: | lepiace |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Počet lístkov: | 100 |
| Počet lístkov v balení: | 100 |
| Typ: | čisté |
| Rozmery: | 76 x 76 mm |
| Predajná jednotka: | 1 KS |
| recyklované: | nie |
| Rozmery šírka x výška: | 76 x 76 mm |
Bloček DONAU 76 x 76 mm, 5 neónových farieb, 400 lístkov
Skladom
(411 KS)
€4,78 vrátane DPH
€3,89
Samolepiaci bloček Q-CONNECT 76x76 mm, 400 l, pastelová
Skladom
(886 KS)
€6,29 vrátane DPH
€5,11
Bloček Donau 76 x 76 mm, mix neónových farieb, zelená, 400 lístkov
Skladom
(444 KS)
€4,49 vrátane DPH
€3,65
Samolepiaci bloček Donau neónový 38x51 zelený/3ks
Skladom
(69 BAL.)
€1,80 vrátane DPH
€1,46
Samolepiaci bloček Donau neónový 38x51 ružový/3ks
Skladom
(91 BAL.)
€1,80 vrátane DPH
€1,46
Samolepiaci bloček Donau neónový 38x51 modrý/3ks
Skladom
(66 BAL.)
€1,80 vrátane DPH
€1,46
Bloček Donau, 50 x 50 mm, 5 neónových farieb, 250 lístkov
Skladom
(553 KS)
€2,09 vrátane DPH
€1,70
Samolepiaci bloček Q-CONNECT neónové 76x76mm ružové
Skladom
(358 KS)
€1,99 vrátane DPH
€1,62
Samolepiaci bloček Post-it 76x76 zelená
Skladom
(6 KS)
€14,49 vrátane DPH
€11,78
Samolepiaci bloček Stick’n Hopax, 360°, 76x76 mm, ružový
Skladom
(70 KS)
€1,39 vrátane DPH
€1,13
Samolepiaci bloček Q-CONNECT recyklované 76x76 dúhové 12ks
Skladom
(54 BAL.)
€14,49 vrátane DPH
€11,78
Bloček Donau 76 x 76 mm, mix neónových farieb, ružová, 400 lístkov
Skladom
(332 KS)
€4,49 vrátane DPH
€3,65
Samolepiaci bloček Donau neónový 38x51 žltý/3ks
Skladom
(88 BAL.)
€1,80 vrátane DPH
€1,46
Samolepiaci bloček Stick’n Hopax Kraft, 76x76 mm, prírodná hnedá
Skladom
(20 KS)
€1,09 vrátane DPH
€0,89
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
