Kartónový obal s gumičkou DONAU modré káro
Kód: X4-DO206910-KLSúvisiaci tovar
Plastový obal s gumičkou Herlitz Ladylike A4 Motýľ
Skladom
(15 KS)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Plastový obal s gumičkou Herlitz Easy Orga zelený
Skladom
(11 KS)
€6,29 vrátane DPH
€5,11
Plastový obal s gumičkou Herlitz Ladylike A4 Džungľa
Skladom
(13 KS)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Plastový box s gumičkou Herlitz Easy Orga A5 PP číry
Skladom
(9 KS)
€5,79 vrátane DPH
€4,71
Plastový obal s gumičkou Leitz WOW purpurový
Skladom
(5 KS)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Plastový obal s gumičkou Herlitz Easy Orga ružový
Skladom
(5 KS)
€6,29 vrátane DPH
€5,11
Plastový obal s gumičkou Esselte VIVIDA biely
Skladom
(6 KS)
€7,79 vrátane DPH
€6,33
Plastový obal s gumičkou Herlitz Easy Orga modrý
Skladom
(6 KS)
€6,29 vrátane DPH
€5,11
Plastový obal s gumičkou Esselte VIVIDA modrý
Skladom
(5 KS)
€7,79 vrátane DPH
€6,33
Plastový obal s gumičkou DONAU polopriehľadný dymový
Skladom
(169 KS)
€2,69 vrátane DPH
€2,19
Plastový obal s gumičkou Esselte VIVIDA zelený
Skladom
(6 KS)
€7,79 vrátane DPH
€6,33
Plastový obal s gumičkou Q-CONNECT čierny
Skladom
(32 KS)
€2,60 vrátane DPH
€2,11
Plastový obal s gumičkou Q-CONNECT modrý
Skladom
(146 KS)
€2,60 vrátane DPH
€2,11
Plastový obal s gumičkou DONAU polopriehľadný žltý
Skladom
(35 KS)
€2,69 vrátane DPH
€2,19
Podrobný popis
Kartonový obal vyrobený z lepenky s hmotnosťou 400g. Jednostranne potiahnutý vysoko lesklým tlačovým lakom, okrúhla vertikálna guma vo farbe obalu chráni obsah pred vykĺznutím. Károvaná potač. Formát: A4. Farba modrá. Rozmery 232 x 317 mm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kartónové obaly s gumičkou |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| EAN: | 5901498052487 |
| Značka: | DONAU |
| Formát: | A4 |
| Farba: | modrá |
| Gramáž: | 400 g/m2 |
| Hrúbka: | -, - μm |
| Chrbát: | - cm |
| Kapacita: | - list |
| Materiál: | kartón lesklý |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Motív: | káro |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Povrch: | lesklý lak |
| Prevedenie: | obal s tromi chlopňami a gumičkou |
| Úprava: | nepriehľadná |
| Rozmery: | 232 x 317 mm |
Prešpánový obal s gumičkou Herlitz modrý
Skladom
(25 KS)
€2,89 vrátane DPH
€2,35
Kartónový obal s gumičkou Office Products červený
Skladom
(273 KS)
€1,19 vrátane DPH
€0,97
Prešpánový obal s gumičkou Herlitz oranžový
Skladom
(3 KS)
€2,89 vrátane DPH
€2,35
Kartónový obal lesklý s gumičkou Leitz WOW perleťovo biely
Skladom
(30 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Kartónový obal s gumičkou DONAU oranžové káro
Skladom
(56 KS)
€1,19 vrátane DPH
€0,97
Kartónový box so suchým zipom 40mm Office products červený
Skladom
(11 KS)
€8,29 vrátane DPH
€6,74
Prešpánový obal s gumičkou Esselte zelený
Skladom
(446 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Kartónový obal hladký s gumičkou Q-CONNECT zelený
Skladom
(54 KS)
€2,99 vrátane DPH
€2,43
Prešpánový obal s gumičkou Esselte červený
Skladom
(468 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Kartónový obal lesklý s gumičkou DONAU oranžový
Skladom
(146 KS)
€1,59 vrátane DPH
€1,29
Prešpánový obal s gumičkou DONAU červený
Skladom
(1003 KS)
€2,29 vrátane DPH
€1,86
Kartónový obal hladký s gumičkou Q-CONNECT žltý
Skladom
(23 KS)
€2,99 vrátane DPH
€2,43
Prešpánový obal s gumičkou Herlitz ružový
Skladom
(10 KS)
€2,89 vrátane DPH
€2,35
Kartónový obal s gumičkou Office Products oranžový
Skladom
(114 KS)
€1,19 vrátane DPH
€0,97
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
