Kartónový box so suchým zipom 40mm Office products červený
Kód: X4-EC741104-KLSúvisiaci tovar
Plastový obal s gumičkou Leitz WOW metalický zelený
Skladom
(6 KS)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Plastový obal s gumičkou Leitz WOW čierny
Skladom
(9 KS)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Plastový obal s gumičkou Leitz WOW ľadovo modrý
Skladom
(11 KS)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Plastový obal s gumičkou Esselte VIVIDA červený
Skladom
(10 KS)
€7,79 vrátane DPH
€6,33
Plastový obal s gumičkou DONAU polopriehľadný modrý
Skladom
(138 KS)
€2,69 vrátane DPH
€2,19
Plastový obal s gumičkou Esselte VIVIDA žltý
Skladom
(10 KS)
€7,38 vrátane DPH
€6
Plastový obal s gumičkou Leitz WOW metalický ružový
Skladom
(3 KS)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Plastový obal s gumičkou Herlitz Easy Orga modrý
Skladom
(6 KS)
€6,29 vrátane DPH
€5,11
Plastový obal s gumičkou DONAU polopriehľadný červený
Skladom
(55 KS)
€2,69 vrátane DPH
€2,19
Plastový obal s gumičkou Esselte VIVIDA čierny
Skladom
(8 KS)
€7,79 vrátane DPH
€6,33
Plastový obal s gumičkou DONAU polopriehľadný čierny
Skladom
(64 KS)
€2,69 vrátane DPH
€2,19
Plastový obal s gumičkou Herlitz Ladylike A4 Motýľ
Skladom
(15 KS)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Plastový obal s gumičkou Herlitz Ladylike A4 Džungľa
Skladom
(13 KS)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Plastový box s gumičkou Herlitz Easy Orga A5 PP číry
Skladom
(9 KS)
€5,79 vrátane DPH
€4,71
Podrobný popis
Trojchlopňový box na dokumenty ekonomickej triedy z tvrdej lepenky hrúbky 2 mm. Vonkajšia strana potiahnutá ekologickou PP fóliou, vnútro biele. Uzatvárateľný na suchý zips. Rozmery 250 × 320 × 40 mm. Farba červená.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kartónové obaly s gumičkou |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| EAN: | 5901503663844 |
| Značka: | OFFICE products |
| Formát: | A4 |
| Farba: | červená |
| Hrúbka: | 2 mm |
| Chrbát: | 4 cm |
| Kapacita: | 280 listov |
| Materiál: | kartón laminovaný |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Prevedenie: | box s tromi chlopňami a suchým zipsom |
| Úprava: | nepriehľadná |
Kartónový obal s gumičkou Office Products zelený
Skladom
(479 KS)
€1,19 vrátane DPH
€0,97
Kartónový obal hladký s gumičkou Q-CONNECT žltý
Skladom
(23 KS)
€2,99 vrátane DPH
€2,43
Kartónový obal s gumičkou Office Products modrý
Skladom
(536 KS)
€1,19 vrátane DPH
€0,97
Prešpánový obal s gumičkou DONAU čierny
Skladom
(757 KS)
€2,29 vrátane DPH
€1,86
Kartónový obal s gumičkou DONAU biele káro
Skladom
(150 KS)
€1,19 vrátane DPH
€0,97
Prešpánový obal s gumičkou DONAU zelený
Skladom
(1246 KS)
€2,29 vrátane DPH
€1,86
Prešpánový obal s gumičkou Esselte modrý
Skladom
(40 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Prešpánový obal s gumičkou Esselte oranžový
Skladom
(61 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Kartónový obal s gumičkou DONAU červené káro
Skladom
(136 KS)
€1,19 vrátane DPH
€0,97
Prešpánový obal s gumičkou DONAU oranžový
Skladom
(619 KS)
€2,29 vrátane DPH
€1,86
Kartónový obal s gumičkou DONAU žlté káro
Skladom
(134 KS)
€1,19 vrátane DPH
€0,97
Kartónový obal hladký s gumičkou Q-CONNECT modrý
Skladom
(135 KS)
€2,99 vrátane DPH
€2,43
Kartónový obal s gumičkou Office Products oranžový
Skladom
(114 KS)
€1,19 vrátane DPH
€0,97
Prešpánový obal s gumičkou Esselte červený
Skladom
(468 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
