Euroobal DURABLE rPP PREMIUM A4 , 100ks
Kód: X4-DU268419-KLSúvisiaci tovar
Obal L na dokumenty A4 matný 110mic 100ks
Skladom
(259 BAL.)
€33,49 vrátane DPH
€27,23
Obal L na dokumenty DURABLE červený 100ks
Skladom
(105 BAL.)
€26,99 vrátane DPH
€21,94
Plastový obal XS so zipsom Leitz Complete
Skladom
(3 BAL.)
€14,99 vrátane DPH
€12,19
Obal na doklady Karton PP Pastelini mix farieb
Skladom
(13 KS)
€5,79 vrátane DPH
€4,71
Plastový obal so zipsom Leitz Complete mix veľkostí
Skladom
(1 BAL.)
€25,49 vrátane DPH
€20,72
Obal U na dokumenty závesný Karton PP 140mic
Skladom
(2 BAL.)
€91,49 vrátane DPH
€74,38
Plastový obal S so zipsom Leitz Complete
Skladom
(1 BAL.)
€16,49 vrátane DPH
€13,41
Obal L na dokumenty Esselte recyklovaný A4 100mic. 100ks
Skladom
(2 BAL.)
€29,50 vrátane DPH
€23,98
Obal L na dokumenty Leitz WOW mix farieb 6ks
Skladom
(24 BAL.)
€13,49 vrátane DPH
€10,97
Obal L na dokumenty Q-CONNECT matný 80mic 100ks
Skladom
(49 BAL.)
€11,99 vrátane DPH
€9,75
Obal L pevný Leitz Cosy A4 200mic zamatový sivý 3 ks
Skladom
(1 BAL.)
€8,49 vrátane DPH
€6,90
Obal L na dokumenty DURABLE STANDARD číry 100mic 100ks
Skladom
(84 BAL.)
€27,99 vrátane DPH
€22,76
Obal L na dokumenty DURABLE BUSINESS A3 transparentný 10ks
Skladom
(3 BAL.)
€55,49 vrátane DPH
€45,11
Obal L na dokumenty DURABLE modrý 100ks
Skladom
(33 BAL.)
€26,99 vrátane DPH
€21,94
Obal L na dokumenty DURABLE krištáľovo číry 150mic 50ks
Skladom
(13 BAL.)
€35,99 vrátane DPH
€29,26
Podrobný popis
Nezmazateľné dierované vrecko vyrobené z polypropylénuPred použitím vyrobené z minimálne 95 % recyklovaného plastu (priemyselný odpad, odrezky alebo zvyšky z výroby)
Prémiová kvalita, 80 mµ
S univerzálnym dierovaním na zakladanie do zakladačov a krúžkových zakladačov
Otvorte v hornej časti
Formát: A4 na výšku
Dodatočné parametre
| Kategória: | Euroobaly |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.07 kg |
| EAN: | 4005546740577 |
| Značka: | Durable |
| Formát: | A4 |
| Farba: | priehľadná |
| Hrúbka: | 80 μm |
| Materiál: | PP |
| Počet kusov v balení: | 100 kusov |
| Povrch: | matný |
| Prevedenie: | dierovanie na bočnej strane |
| Šírka: | vonkajšia - 23 cm |
| Výška: | vonkajšia - 30,4 cm |
| Predajná jednotka: | 100 KS |
| s farebným okrajom: | nie |
| recyklované: | áno |
| s indexami: | nie |
Euroobal na katalógy DONAU s chlopňou 12ks
Skladom
(204 BAL.)
€14,99 vrátane DPH
€12,19
Euroobal Esselte recyklovaný A4 70 mic.
Skladom
(25 BAL.)
€20,49 vrátane DPH
€16,66
Euroobal na katalógy Leitz s chlopňou 5ks
Skladom
(59 BAL.)
€26,49 vrátane DPH
€21,54
Euroobal DONAU B4 matný s chlopňou 100mic 10ks
Skladom
(27 BAL.)
€4,49 vrátane DPH
€3,65
Euroobal Q-CONNECT A4 matný 40mic v sáčku
Skladom
(92 BAL.)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Euroobal DONAU A4 40mic s fialovým okrajom 100ks
Skladom
(12 BAL.)
€8,79 vrátane DPH
€7,15
Euroobal Donau A4 lesklý 50mic v sáčku 25ks
Skladom
(281 BAL.)
€2,29 vrátane DPH
€1,86
Euroobal Esselte na 16 vizitiek 105mic 10ks
Skladom
(39 BAL.)
€6,99 vrátane DPH
€5,68
Euroobal Q-CONNECT A5 lesklý 50mic v sáčku
Skladom
(181 BAL.)
€6,79 vrátane DPH
€5,52
Euroobal DURABLE A4 maxi extra široký lesklý 90mic 50ks
Skladom
(51 BAL.)
€10,49 vrátane DPH
€8,53
Euroobal DURABLE BUSINESS A4 lesklý 48mic v sáčku
Skladom
(537 BAL.)
€11,49 vrátane DPH
€9,34
Euroobal DURABLE A4 matný s chlopňou 135mic v sáčku
Skladom
(242 BAL.)
€7,79 vrátane DPH
€6,33
Euroobal na katalógy Leitz A4 bez chlopne 10ks
Skladom
(209 BAL.)
€37,99 vrátane DPH
€30,89
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
