Etikety univerzálne na zakladače 61 x 192 mm Avery A4 25+5 hárkov
Kód: X4-AV476125-KLSúvisiaci tovar
Zakladač pákový Esselte Rainbow 7,5cm červený
Skladom
(317 KS)
€4,99 vrátane DPH
€4,06
Zakladač pákový Herlitz Mramor 8cm modrý
Skladom
(19 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový Mramor Q-CONNECT 7,5cm čierny
Skladom
(1298 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Zakladač pákový Esselte Mramor 7,5cm červený
Skladom
(356 KS)
€3,99 vrátane DPH
€3,24
Zakladač pákový Esselte No.1 recyklovaná lepenka 7,5 cm žltý
Skladom
(14 KS)
€6,79 vrátane DPH
€5,52
Zakladač pákový Esselte Mramor 7,5cm žltý
Skladom
(659 KS)
€3,99 vrátane DPH
€3,24
Zakladač pákový Mramor Basic 5cm čierny
Skladom
(4632 KS)
€2,99 vrátane DPH
€2,43
Zakladač pákový Esselte Rainbow 7,5cm žltý
Skladom
(326 KS)
€4,99 vrátane DPH
€4,06
Zakladač pákový Esselte Mramor 7,5cm zelený
Skladom
(685 KS)
€3,99 vrátane DPH
€3,24
Zakladač pákový Esselte Rainbow 5cm modrý
Skladom
(35 KS)
€4,99 vrátane DPH
€4,06
Zakladač pákový Esselte Mramor 5cm čierny
Skladom
(44 KS)
€3,99 vrátane DPH
€3,24
Zakladač pákový Esselte Mramor 7,5cm čierny
Skladom
(1206 KS)
€3,99 vrátane DPH
€3,24
Zakladač pákový Esselte Rainbow 7,5cm čierny
Skladom
(466 KS)
€4,99 vrátane DPH
€4,06
Zakladač pákový Esselte Rainbow 5cm zelený
Skladom
(27 KS)
€4,99 vrátane DPH
€4,06
Zakladač pákový Esselte Rainbow 5cm žltý
Skladom
(26 KS)
€4,99 vrátane DPH
€4,06
Podrobný popis
100% krycie papierové etikety na prelepenie neaktuálnych štítkov na chrbtoch zakladačov. Sú vhodné pre tlač vo všetkých druhov tlačiarní a kopíriek. Vďaka inovatívnej technológie ultragrip sa môžete spoľahnúť na bezchybné natiahnutie archu a tlač bez zasekávania. Rozmery v mm : 61 × 192. Farba biela. Etikety na hárku 4 kusy. Balenie 25 + 5 hárkov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Štítky pre zakladače/šanóny |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.37 kg |
| EAN: | 4004182047613 |
| Značka: | Avery Zweckform |
| Množstvo v balení: | 30 HAR. |
| Počet hárkov v balení: | 30 hárkov |
| Počet kusov v balení: | 120 kusov |
| Prevedenie: | samolepiace |
| Šírka: | 6.1 cm |
| Určené pre: | všetky tlačiarne |
| Výška: | 19.2 cm |
| so vzhľadom mramoru: | nie |
| Tvar etikiet: | zaoblené |
Etikety univerzálne na zakladače 38 x 192 mm Avery A4 25+5 hárkov
Skladom
(6 BAL.)
€21,49 vrátane DPH
€17,47
Štítok chrbtový samolepiaci potlačitelný 5cm Esselte
Skladom
(1 BAL.)
€26,49 vrátane DPH
€21,54
Etikety univerzálne na zakladače 60 x 190 mm Agipa A4 20 hárkov
Skladom
(62 BAL.)
€14,99 vrátane DPH
€12,19
Etikety univerzálne na zakladače 38 x 190 mm Agipa A4 20 hárkov
Skladom
(2 BAL.)
€14,99 vrátane DPH
€12,19
Štítok chrbtový samolepiaci Herlitz 8cm biely 10ks
Skladom
(42 BAL.)
€2,09 vrátane DPH
€1,70
Štítok chrbtový samolepiaci Herlitz 5cm biely 10ks
Skladom
(23 BAL.)
€2,09 vrátane DPH
€1,70
Chrbtový štítok potláčatelné samolepiaci pre zakladače WOW
Skladom
(1 BAL.)
€40,49 vrátane DPH
€32,92
Štítok chrbtový samolepiaci pre zakladače 33x153mm biely
Skladom
(47 BAL.)
€4,99 vrátane DPH
€4,06
Štítok chrbtový násuvný pre zakladače 48x153mm biely
Skladom
(77 BAL.)
€4,78 vrátane DPH
€3,89
Štítok chrbtový násuvný Herlitz 8cm biely 10ks
Skladom
(25 BAL.)
€1,09 vrátane DPH
€0,89
Štítok chrbtový samolepiaci pre zakladače 54x153mm biely
Skladom
(29 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Štítok chrbtový samolepiaci potlačitelný 7,5cm Esselte
Skladom
(1 BAL.)
€26,49 vrátane DPH
€21,54
Štítok chrbtový násuvný pre zakladače 28x153mm biely
Skladom
(45 BAL.)
€4,29 vrátane DPH
€3,49
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
