Etikety univerzálne na zakladače 38 x 192 mm Avery A4 25+5 hárkov
Kód: X4-AV476025-KLSúvisiaci tovar
Zakladač pákový Esselte Rainbow 7,5cm modrý
Skladom
(369 KS)
€4,99 vrátane DPH
€4,06
Zakladač pákový Esselte Mramor 7,5cm žltý
Skladom
(659 KS)
€3,99 vrátane DPH
€3,24
Zakladač pákový Esselte Mramor 7,5cm zelený
Skladom
(685 KS)
€3,99 vrátane DPH
€3,24
Zakladač pákový Mramor Q-CONNECT 7,5cm čierny
Skladom
(1298 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Zakladač pákový Mramor Basic 5cm čierny
Skladom
(4632 KS)
€2,99 vrátane DPH
€2,43
Zakladač pákový Herlitz Mramor 8cm zelený
Skladom
(31 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Zakladač pákový Esselte Mramor 5cm zelený
Skladom
(16 KS)
€3,99 vrátane DPH
€3,24
Zakladač pákový Esselte Mramor 5cm červený
Skladom
(35 KS)
€3,99 vrátane DPH
€3,24
Zakladač pákový Esselte Rainbow 5cm zelený
Skladom
(27 KS)
€4,99 vrátane DPH
€4,06
Zakladač pákový Esselte No.1 recyklovaná lepenka 7,5 cm žltý
Skladom
(14 KS)
€6,79 vrátane DPH
€5,52
Zakladač pákový Esselte No.1 recyklovaná lepenka 7,5 cm červený
Skladom
(15 KS)
€6,79 vrátane DPH
€5,52
Zakladač pákový Esselte Mramor 5cm modrý
Skladom
(237 KS)
€3,99 vrátane DPH
€3,24
Zakladač pákový Esselte Mramor 7,5cm čierny
Skladom
(1206 KS)
€3,99 vrátane DPH
€3,24
Zakladač pákový Esselte Rainbow 5cm modrý
Skladom
(35 KS)
€4,99 vrátane DPH
€4,06
Zakladač pákový Herlitz maX.file A3 7,5cm na šírku čierny
Skladom
(47 KS)
€14,49 vrátane DPH
€11,78
Podrobný popis
100% krycie papierové etikety na prelepenie neaktuálnych štítkov na chrbtoch zakladačov. Sú vhodné pre tlač vo všetkých druhov tlačiarní a kopíriek. Vďaka inovatívnej technológie ultragrip sa môžete spoľahnúť na bezchybné natiahnutie archu a tlač bez zasekávania. Rozmery v mm : 38 × 192. Farba biela. Etikety na hárku 7 kusov. Balenie 25 + 5 hárkov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Štítky pre zakladače/šanóny |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.36 kg |
| EAN: | 4004182047606 |
| Značka: | Avery Zweckform |
| Množstvo v balení: | 30 HAR. |
| Počet hárkov v balení: | 30 hárkov |
| Počet kusov v balení: | 210 kusov |
| Prevedenie: | samolepiace |
| Šírka: | 3.8 cm |
| Určené pre: | všetky tlačiarne |
| Výška: | 19.2 cm |
| so vzhľadom mramoru: | nie |
| Tvar etikiet: | zaoblené |
Štítok chrbtový samolepiaci Herlitz 8cm biely 10ks
Skladom
(42 BAL.)
€2,09 vrátane DPH
€1,70
Štítok chrbtový násuvný pre zakladače 28x153mm biely
Skladom
(45 BAL.)
€4,29 vrátane DPH
€3,49
Štítok chrbtový samolepiaci Herlitz 5cm biely 10ks
Skladom
(23 BAL.)
€2,09 vrátane DPH
€1,70
Štítok chrbtový samolepiaci potlačitelný 5cm Esselte
Skladom
(1 BAL.)
€26,49 vrátane DPH
€21,54
Štítok chrbtový násuvný Herlitz 8cm biely 10ks
Skladom
(25 BAL.)
€1,09 vrátane DPH
€0,89
Štítok chrbtový samolepiaci potlačitelný 7,5cm Esselte
Skladom
(1 BAL.)
€26,49 vrátane DPH
€21,54
Štítok chrbtový samolepiaci pre zakladače 33x153mm biely
Skladom
(47 BAL.)
€4,99 vrátane DPH
€4,06
Etikety univerzálne na zakladače 38 x 190 mm Agipa A4 20 hárkov
Skladom
(2 BAL.)
€14,99 vrátane DPH
€12,19
Štítok chrbtový samolepiaci pre zakladače 54x153mm biely
Skladom
(29 BAL.)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Chrbtový štítok potláčatelné samolepiaci pre zakladače WOW
Skladom
(1 BAL.)
€40,49 vrátane DPH
€32,92
Etikety univerzálne na zakladače 60 x 190 mm Agipa A4 20 hárkov
Skladom
(62 BAL.)
€14,99 vrátane DPH
€12,19
Etikety univerzálne na zakladače 61 x 192 mm Avery A4 25+5 hárkov
Skladom
(12 BAL.)
€21 vrátane DPH
€17,07
Štítok chrbtový násuvný pre zakladače 48x153mm biely
Skladom
(77 BAL.)
€4,78 vrátane DPH
€3,89
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
